Oyuncu Ümit Erdim, akaryakıt fiyatlarına gelen okkala zamma tepki gösterdi

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı “Arif” karakteriyle gönüllere taht kuran Ümit Erdim, sosyal medya hesabından gelen zamlara tepki gösterdi. Erdim’in hedefinde sadece zamlar yoktu.

Ekranlarda uzun süre yer almayan ve sektöre aralarında bulamayan oyuncu Ümit Erdim,iş bulamayınca pilotluk eğitimine başlamıştı. Geçen gün yeni bir filmde rol almasının haberini veren Erdim, oğlu olarak sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi.

Oyuncu Twitter hesabından ÖTV kararının ardından yükselen akaryakıt fiyatlarına yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Erdim “Arabası olan düşünsün diyen g.. z…lı k…daki dona kadar lojistiğe ihtiyacısın. Akaryakıta zam demek içerdiğin nefes hariç her şeye zam demek. Ml oğlu ml”

Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli’de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokuldan sonra İzmit Atılım Anadolu Lisesini bitirdi. 1998–2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda genç birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Özyurtlu ile beraber Moda’da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi. Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etti. Birçok dizide rol aldı.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike yavruları bir köpeği vardır. İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. Ocak 2015’te 3. sezon başlayan “Benzemez Kimse Sana” turnuvası jürisi yaptı. 2019’dan itibaren pilotluk eğitimi almaya başladı.

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Editör survivorallstar2022.com – Magazin

Ümit Erdim Zam Dergisi Haberler

Yorum yapın