Oyuncu Sibel Gökçe’den korkunç itiraf: 8 yaşında babamın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan haber Bahane mahkumu bu haftaki konuğu oyuncu ve dansçı Sibel Gökçe oldu. Babasının en yakın arkadaşı tarafından 8 yaşında yaşadığı cinsel istismarı anlatan Gökçe, sokaklarda yaşadıklarından ve cinsellikle ilgili sıkıntılarından da bahsetti.

Babasının, annesini ve onun yasak aşk yaşadığı adamı öldürdüğünü anlatan Sibel Gökçe, yaşadığı zor günlerden ve çevresindeki cinsel istismardan bahsetti. Babasını vefatından sonra zor günlerden bahseden Gökçe, “Babamdan sonra aile içinde şiddet olayları yaşandı. firariydim.8 kere falan evden kaçıp geri dönerdüm.18 büyüdükten sonra çekirdekleri de yanıma aldım.içinde bulunduğu atmam salaklık, ergenlik travması diyelim.Yaptıklarını tasvip etmez. istiyorsa onu yürümek. Dansöz olmak istemediğim ama mecburiyetten oldum” dedi.

Oyuncu Sibel Gökçe'den korkunç itiraf: 8 yaşındaki babamın arkadaşı tarafından cinsel tacize uğradım

Kalaycıoğlu’nun “Hiç intihar etmeyeceğin mü? Sorusuna cevap veren Sibel Gökçe, sözlerine şöyle devam etti: “İntihar etmeyi düşündüm. Engelli bir köpeğim vardı. İntihar etmek ve gitmek istedim. Yavruların ortada kalmasın diye ikimizin hayatını sonlandırmayı düşünüyorum. Sonra arkadaşımı kaybettim. köpekleri çok ağır geldi. Anne ve babamı sevemedim ama köpeğimi çok sevdim, onu unutamıyorum. Yavruların ölümü bana çok ağır geldi.”

Oyuncu Sibel Gökçe'den korkunç itiraf: 8 yaşındaki babamın arkadaşı tarafından cinsel tacize uğradım

Sokakta yaşadığı zor günü de anlatan ünlü isim, “Sokakta çok şey yönetmeye başladı. Sokaklarda uyuduğum günler oldu. Elimdeki paraya kaldığından sonra dans etmeyi bilmeden dansözlük yapmaya başladım. Bir kadınla tanıştım o beni bu karışıklığa aldı. Onun ekibinde dans etmeye. İstismara maruz kaldım.8 yaşında babamın yakın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım.Bunu herkes yaşıyor” istismarı kullandı.

Cinsellikle ilgili sorunları yaşadığını yaşayanlar Gökçe, yaşadıklarını şöyle tamamladı: “Yaşadıklarımdan dolayı cinsellikle ilgili bazı değerlere nefret etmeye başladı. 20’li yaşların sonunda da bu içerikle ilgili destek aldım.”

Ecem Altan

Sibel Gökçe Youtube Magazin Haberleri

Yorum yapın