Oyuncu Serenay Sarıkaya ile komedyen Cem Yılmaz, yaklaşık bir yıl süren ilişkinin ardından ayrılmıştı. Daha sonra Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açan Sarıkaya, işletmeci işletmeciden de ayrılık kararı almıştı. Genç oyuncu Rüya Demirbulut’ın birlikteliği kısa süren Cem Yılmaz ise son olarak Seda Akman ile görüntülenmiş, ‘aşk’ sorularını yanıtsız bırakmıştı. Cem Yılmaz, önceki akşam Zorlu PSM’deki bir tiyatro oyununu izlemeye gitti. Serenay Sarıkaya’da o anlarda Alice Müzikali için sahnedeydi. İkili, oyunların bitimiyle PSM Touch’un after parti etkinliğinde tesadüfen karşılaştı. Arkadaşları ile sohbet eden komedyen, bir ara Serenay Sarıkaya’ya doğru dönerek, “Hayatım” diye seslendi. Güzel oyuncu ise “Hayatım mı?” karşılığını verdi ve gülerek eski sevgilisinin yanına gitti. Koyu bir sohbete dalan ünlü isimler, daha sonra etkinlikten ayrı ayrı ayrıldı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, Etiler’deki evine geldiği sırada basın mensuplarını görüp, aracın camını açtı. Cem Yılmaz soruları “Arkadaşlar oyundan geldim, yorgunum” diyerek konuyu geçiştirmeyi tercih etti. Cem Yılmaz da Levent’de bulunan evinin otoparkına aracı ile girerken sorulara cevap vermek istemedi.

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile komedyen Cem Yılmaz, yaklaşık bir yıl süren ilişkinin ardından ayrılmıştı. Daha sonra Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açan Sarıkaya, işletmeci işletmeciden de ayrılık kararı almıştı. Genç oyuncu Rüya Demirbulut’un birlikteliği kısa süren Cem Yılmaz ise oğlu Seda Akman ile görüntülenmiş, ‘aşk’ sorularını yanıtsız bırakmıştı.

Cem Yılmaz, önceki akşam Zorlu PSM’deki bir tiyatro oyununa gitti. Serenay Sarıkaya’da o anlarda Alice Müzikali için sahnedeydi. İkili, oyunların bitimiyle PSM Touch’un ardından parti performansında tesadüfen karşılaştı.

Arkadaşlarla sohbet eden komedyen, bir ara Serenay Sarıkaya’ya doğru dönerek, “Hayatım” diye seslendi. Güzel oyuncu ise “Hayatım mı?” Karşılamayı verdi ve gülerek eski sevgilisinin yanına gitti. Koyu bir sohbete dalan ünlü isimler, daha sonra etkinlikten ayrı ayrı ayrıldı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da derginin yayılmasından düşmeyen Serenay Sarıkaya, Etiler’deki evine geldiği sırada basın mensuplarını alacak, araç camını açtı.

Cem Yılmaz soruları “Arkadaşlar oyundan geldi, yorgunum” diyerek konuyu geçiştirmeyi tercih etti. Cem Yılmaz da Levent’de bulunan evin otoparkına aracı ile gittiği yerlere cevap vermek istemedi.

Yorum yapın