Oyuncu Musa Uzunlar, yepyeni bir diziyle ekrana dönüyor

Rol aldığı projelerdeki başarıyla sahip oldukların sonunda söz ettiren usta oyuncu Musa Uzunlar, uzun bir aramanın ardından ekranlara geri dönüyor. Usta ismin, yer alacağı proje de belli oldu.

FARKLI BİR ROLDE OYNAYACAK

Musa Uzunlar‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara yansımasını söyleyen gazeteci Arif Hür, yazısında şu ifadelere yer verdi: “Kurtlar Vadisi Pusu’da ve Kurtlar Vadisi Gladio sinema hikayesinin canlandırdığı İskender Büyük karakteri ile geniş çevrelerce kullanan Musa Uzunlar, televizyon ekranlarında son olarak ‘Bir Annenin Günahı’ adlı dizide rol almıştı. Uzunlar, FOX TV’de yayınlanacak ‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Alican Yücesoy ve Şifanur Gül’ün paylaşacağı dizi, küçük kızıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan ve bir üçgenle sınanan Yunga’nın sonlarına doğru gidecek. Esas ilgi alanına gelecek olursak; Bugüne kadar genellikle genellikle aksiyon ve mafya dizilerinde görmeye alıştığımız Musa Uzunlar’ı bu kez dram dozu yüksek bir projede izleyeceğiz. Kişi hakkında sosyal ortamlarda ‘mafya babası rolü için doğmuş’ benzetmeleri yapılan Uzunlar, bu kez yedilerini tam anlamıyla ters köşe yapacak…”

Oyuncu Musa Uzunlar, yeni bir dizi ekranıyla oynuyor

Oyuncu Musa Uzunlar, yeni bir dizi ekranıyla oynuyor

Oyuncu Musa Uzunlar, yeni bir dizi ekranıyla oynuyor

Kurtlar Vadisi Musa Uzunlar İskender Dergisi Haberler

Yorum yapın