Oyuncu Merve Boluğur ile 2015–2017 yılları arasında evli kalan ünlü şarkıcı  Murat Dalkılıç boşandıktan sonra bir diğer güzel oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamıştı. Hande Erçel ile de yol ayrımına giden Dalkılıç, başarılı oyuncunun aynı dizide rol aldığı arkadaşı Sitare Akbaş’la yeni aşka yelken açmış fakat çift ilişkilerini sessiz sedasız bir şekilde sonlandırmıştı.  Ünlü popçunun yeni sevgilisi ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Dalkılıç oyuncu Çağla Boz’la aşk yaşamaya başladı. Üstündağ, ‘Sitare Akbaş’tan ayrılan Murat Dalkılıç, Çağla Boz’la aşk mı yaşıyor?” başlıklı yazısında “İkilinin yaz tatilini Çeşme’de birlikte geçirdiği yönünde çok sayıda telefon aldım” ifadelerini kullandı. 

Oyuncu Merveliğir ile 2015–2017 arasında evli kalan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç boşandıktan sonra bir başka güzel oyuncu Hande Erçel ile yaşamıştı. Hande Erçel ile de yol ayrımına giden Dalkılıç, başarılı oyuncunun aynı dizide rol arkadaşı Sitare Akbaş’la yeni aşka yelken açmış araç çift inceleme sedasız bir şekilde sonlandırılmıştı.

Ünlü popçunun yeni sevgilisi ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Dalkılıç oyuncu Çağla Boz‘la aşka başlamaya başlayın. Üstündağ ‘Sitare Akbaş’tan Murat Dalkılıç, Çağla Boz’la aşk mı yaşıyor?” yazısında “İkili tatil’de birlikte muhtemelen çok çok telefon satın aldım” kullanılır.

Yorum yapın