Oyuncu Emre Kınay’ın İstanbul trafiği isyanı: Seçime de sandığa da gitmiyorum

Ünlü oyuncu Emre Kınay, İstanbul trafiğinde beklerken sosyal medyadan canlı yayın yaparak alevler içinde kaldı. 700 metre ötedeki evine bir buçuk saatte ulaşamadığını söyleyen Kınay, “Ben delirmeyeyim, kim delirir ki? İstanbul halkı zaten susmuş artık, her saçmalık. Ben” dedi. Seçime gitmiyorum, sandığa gitmiyorum, hiçbir saçmalığa gitmiyorum! Herkesi protestoya çağırıyorum!” dedi.

“REZALET VEYA REZİL”

Sözlerine devam eden Kınay, şu ifadeleri kullandı: “Bu nasıl bir hizmettir? Bu nedir? Vergi ödüyorum ama 700 metre ötedeki evime bir buçuk saat gidemiyorum. Yanıp sönen arabalarla gidiyorsunuz ve Sağdan sağa her yere gitmek rezalet bu! Böyle bir rezalet hangi ülkede var?” Aptallık mı? Bana bu kadar vergi toplayan ama halkına bu kadar hizmet etmeyen bir devlet söyleyin! Sadece bir tane! Yol yok, eve gidemezsin, trafik, her şey, herkes o kadar çok şey biliyor ki!

Oyuncu Emre Kınay'dan İstanbul trafik isyanı: Seçime ve sandığa gitmiyorum

“BUNDAN SONRA İMAMOĞLU’NA KİMSE DEMEDİ”

Ondan sonra Ekrem İmamoğlu ile konuştu, soruyorum valiye, İstanbul valisine. Neden F.Bahçe stadındaki maçlarda Kadıköy halkına bu işkenceyi yaşatıyorsunuz? Bu yetkiyi sana kim verdi? “Vergiyi ödüyorum, neden yolu kapatıyorsunuz?”

“ALLAH TOPUNUZU KAHRETSİN”

Bir süre sonra canlı yayın yapan Kınay, “Yol açık, kapatıyorum, haydi teşekkürler! Kendinize iyi bakın, topunuza, topumuza lanet olsun!” söz konusu.

1710496795 833 Oyuncu Emre Kinayin Istanbul trafigi isyani Secime de sandiga da

Emre Kınay Dergisi Hayat Haberleri

Yorum yapın