Oyuncu Ekin Mert Daymaz, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Gazetecileri fark edince hemen arabaya binmeye çalışan Daymaz, yanındaki elini tuttuğu kız arkadaşını hemen arabaya bindirdi. Kendisi de arabaya bineceği esnada kapıda Murat Dalkılıç’ı gören Daymaz, şarkıcıyla selamlaştı. Ünlü oyuncu, daha sonra iki kız arkadaşı ile birlikte mekandan uzaklaştı. Posta’nın haberine göre Etiler’deki başka bir mekanda duran Daymaz, gazetecilerin tekrar kendisini çekmesi ve “Hanımefendi sevgiliniz mi? Elini tutuyordunuz?” sorularına, “Ben kimsenin elini tutmadım. Yanlışlık olmuştur” dedi. El ele görüntülenmekten kurtulamayan Ekin Mert Daymaz, hızlıca mekana girdi.

oyuncu Ekin Mert Daymaz, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Gazetecileri fark edince hemen arabaya binmeye çalışan Daymaz, yanındaki elini çalıştıran kız arkadaşını hemen arabaya bindirdi.

Oyuncu Ekin Mert Daymaz onceki gun Etilerde goruntulendi Gazetecileri fark

Kendini de arabaya bineceği esnada kapıda Murat Dalkılıç’ı gören Daymaz, şarkıcıyla selamlaştı. Ünlü oyuncu, daha sonra iki kız arkadaşı ile birlikte mekandan uzaklaştı.

1686646974 883 Oyuncu Ekin Mert Daymaz onceki gun Etilerde goruntulendi Gazetecileri fark

Posta’nın haberine göre Etiler’deki başka bir mekanda duran Daymaz, gazetecilerin tekrar kendisini çekmesi ve “Hanımefendi sevgiliniz mi? Elini tutuyordunuz?” Ameliyata, “Ben kimsenin elini tutmadım. Yanlışlık olmuştur” dedi.

El ele görüntülenmekten kurtulamayan Ekin Mert Daymaz, geçit mekanına girdi.

Yorum yapın