Oyuncu Eda Ece, Elle dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evlilik hazırlığı yaptığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile ilişkisini anlattı… İşte Ece’nin açıklamalarından bazı bölümler: “Bu yaz aileme ve özelime vakit ayıracağım. Dinlenip biraz hayatımı yaşamam lazım. Geçen yaz iki ay boyunca seyahat edebilmiştim. Bu yaz için verdiğim sözler var.” “Buğra ile 2 kedi, 2 köpeğimiz var, bir köpek daha sahiplenmemek için kendimizi zor tutuyoruz. Resmen çocuklarımız gibiler, onlara çiçek gibi bakıyoruz.” “40 yıllık bir evliliğin çocuğuyum, iki ablamla hep mutlu bir aile ortamında büyüdük”. “Ablalarım evli ve çocukları var. Sevgi olmasa, geri kalan her şey anlamını yitirir. ” “Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim zamanlarda bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asıl Buğra’ya sormak lazım tabii.” “Her zaman sevgilimi çok düşünen bir insan olduğuma inanıyorum. Bencillik yapmam, hep iki kişilik kariyerime odaklanmıştım.” “30’lardan sonra aile kurmak, çocuk yapmak daha bilinçli geliyor. Hiçbir zaman evlilik karşıtı olmadım.” “Düşünürüm ve karşımdakinin huzurlu olmasını önemserim. Ketumumdur, sadığımdır, gözüm kör olur. Buğra’ya hediye vermeyi çok severim.

oyuncu Eda Ece, Elle dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evlilik hazırlığını yaptığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile ilişkisini anlattı…

İşte Ece’nin açıklamalarından bazı bölüm:

“Bu yaz aileme ve özelime vakit ayıracağım. Dinlenip biraz ömrünü yaşamam lazım. Geçen yaz iki ay boyunca seyahat edebilmiştim. Bu yaz için geçen sözler var.”

“Buğra ile 2 kedi, 2 köpeğimiz var, bir köpek daha sahiplenmek için görmek zor tutuyoruz. Resmen buldukları gibi, onlara çiçek gibi bakıyoruz.”

Oyuncu Eda Ece Elle dergisine carpici aciklamalarda bulundu Evlilik hazirligi yaptigi basketbolcu Bugrahan Tuncer ile

“40 yıllık bir evliliğin çocuğuyum, iki ablamla hep mutlu bir aile ortamında büyüyorum”.

“Ablalarım evli ve çocukları var. Sevgi olmasaydı, geri kalan her şeyi dikkate alarak kaybeder.”

“Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim zamanlarda bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asılı Buğra’ya sahip olmak lazım tabii.”

1677988447 507 Oyuncu Eda Ece Elle dergisine carpici aciklamalarda bulundu Evlilik hazirligi yaptigi basketbolcu Bugrahan Tuncer ile

“Her zaman sevgilimi çok düşünen bir insan olacağına. Bencillik yapmamış, hep iki kişilik kariyerime odaklanmıştım.”

“30’lardan sonra aile kurmak, çocuk yapmaktan daha fazla belge geliyor. Hiçbir zaman evlilik karşıtı olmadım.”

“Düşünürüm ve karşımdakinin huzurlu olmasını önemserim. Ketumumdur, söylediğimdir, gözüm kör olur. Buğra’ya hediye vermeyi çok severim.

Yorum yapın