Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, boşanma kararı aldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurduğu günden beri gündemde. Lüks bir otelde görkemli bir düğünle evlenen çifte yaklaşık 2 milyonluk takı takıldığı söylenirken çiftin mal paylaşımını nasıl yapacağı merak ediliyordu. Bu süreçte ikili hakkında ortaya çeşitli iddialar atılıyor. Bir bomba iddia da 2. Sayfa’dan geldi. Gülşen ve Müge’nin iddiasına göre, güzel oyuncu kocası Oğuzhan Koç galadayken eve habersiz gelerek eşyalarını aldı. DEMET ÖZDEMİR EVİ TERK ETMİŞ Gülşen Yüksel konuşmasında “Beraber yaşadıkları eve arabasıyla gidiyor eşyalarını topluyor Oğuzhan evde yokken, evdekiler arıyor haber veriyor Oğuzhan’a; ‘Demet Hanım geldi bütün eşyalarını topladı gitti’ diye. Alıp eşyalarını evi terk ediyor” dedi.

Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, boşanma kararlarını aldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurduğu günlerden beri gündemde. Lüks bir otel kraliyet bir düğünle evlenen çifte yaklaşık 2 milyonluk Takı takıldığı söylenenken çiftin mal paylaşımını nasıl yapacağı merak ediliyordu.

Bu süreçte ikili hakkında çeşitli iddialar atılıyor. Bir bomba iddia da 2. Sayfa’dan geldi. Gülşen ve Müge’nin iddiasına göre, güzel oyuncu kocası Oğuzhan Koç galadayken eve habersiz eşyalarını eşyalarını aldı.

DEMET ÖZDEMİR EVİ TERK ETMİŞ

Gülşen Yüksel konuşmasında “Beraber yaşadıkları eve arabasıyla giden eşyalarını topluyor Oğuzhan evde yokken, evdekiler arıyor haber veriyor Oğuzhan’a; ‘Demet Hanım geldi bütün eşyalarını topladı gitti’ diye. Alıp eşyalarını evi terk ediyor” dedi.

Yorum yapın