Oyuncu Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay’ın son anlarını anlattı

Seksenler dizisindeki rolyle geniş bir hayran kitlesine dönüşen başarılı oyuncu Ceyhun Fersoy, Haberler.com’un YouTube stüdyosunda Melis Yaşar’ın sorularını yanıtladı. Oyuncu eşi Begüm Öner ile nasıl tanıştıklarını anlatıyor Fersoy, ölümleriyle dünyasını yasa boğmak Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay hakkında konuştu.

“Gazete Nedim Saban’ın etkisindeydi. 3 sene orada oynayıp eğitim sınavından sonra Müjdat Gezenlerini kazandım ve B Mutfak ile tanıştım.

Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın oğullarının anlarını anlattılar

Eşi Begüm öner ile buluşmayı anlatacak bir oyuncu, “Seksenler 1 bölüm olarak ama 465 bölümüm. Dizide benim karakterim için bir kadın oyuncu istediler ve begüm geldi. Türk halkımız rollerimizi çok sevince devam ediyoruz. Begümle sette bir arkadaşlığımız başladı. Bunlar kader kısmet işleri çünkü o evliliğe sıcak bakmıyordu. 22 Ağustos’ta 7. senemiz olacak. Bu çiftler de var. Bu iki tarafın yanında anlamasıyla ilgili. Başka tasarımn yetiştirilmiş. Begüm’le ortak noktamız çok ve çok iyi anlaşıyoruz” şeklinde şeklinde.

Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın oğullarının anlarını anlattılar

Seksenler Ceyhun Fersoy, sözlerine şöyle devam etti: “Tiyatro sahnesi benim için çok farklı. Seksenler dizisi bitince birkaç diziden teklif geldi ama ben sene daha oynamak istiyorum. Diziler gelecek olarak ama Seksenler başkaydı. İyi ki Seksenler projesinde rol almışım. Ben orada çok şey görmüş. İyi usta ki Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay gibilerle tanışmış. Kayıplarımız çok olmuş, kazançlarımız da oldu.

8 Mart’ta’ta Rasim Öztekin şöyle devam etti: “Raim öztekin’i son günü anlatamam. Rasim Abi kovidden dolayı geçen hafta sete eklemelerini 1 kötü çünkü onu dinlendirmemiz. haber geldi. Keşke o telefon hiç açmasaydım. Arkadaşımızın evindeydik ve ben telefonu almamam diye düşünüyorum. Özlem Türkad arayarak ‘hastaneye gelin’ dedi. Sonra koşarak gitti, çok kötüydü.”

Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın oğullarının anlarını anlattılar

“Ve 5-6 ay önce bana ‘Rasim Öztekin ile tanışmak istiyorum’ diye bir geldi. İkimizi baba-telefonu oynatmak zamandı.

“Kemal Karaçay da öyle oldu. O gün setteydik ve hiçbir şey yemek. Niye bir şey yemeyebilirsinde de ‘halsizdim’ demişti. Sette balkon çıkarken asistana ‘ben çok kötüyüm’ demiş ve onun üzerine olacaktır. Orada da vefat yapmış. Ekipte herkes ilk yardım için yapılacak için kalp masajı falan yapılmış.”

Ceyhun Fersoy, Rasim Öztekin ve Kemal Kuruçay'ın oğullarının anlarını anlattılar

“Ölüm sonra sete bir hafta ara verdi. Hayatım boyunca unutamadığım bir şey var. Sette ilk ev ‘Fehmi Ev’di. Rasim Öztekin’in adresinden oradaydı.

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Kemal Kuruçay Rasim Öztekin Seksenler Youtube Magazin Haberleri

Yorum yapın