Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların arasına daldı

oyuncu Ayten Soykök, dün saat 12.30 sıralarında Beyoğlu Taksim Kuloğlu Mahallesi’nde otomobiliyle seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan araç caddesi üzerindeki kaldırımı aşarak yolda yürüyenlerin yolunda daldı. Araç kafeteryaya çarparak durabilirken, kaza sonucu nişanlısıyla yolda yürüyen diyetisyen Yaren Kuzgun bacağından ve elden, alet yönünde bir adam ise vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı.

Kazanın ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis sevk ekibi verildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Yaren Kuzgun’u ilk müdahalenin ardından ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Aracın önüne zıplayarak hafif yaralı kurtulan adam ise ayakta tedavinin yapılmasının ardından taburcu edildi. Öte yandan polis ekipleri de kazayla ilgili inceleme yaparak tutanak tutarken, araba ise çekici elindeki emniyet otoparkına götürüldü. Olayla ilgili gözaltına alınan ünlü oyuncu Ayten Soykökifadesinin alınması ve “taksirle yaralama” suçundan adli işlemin yapılmasının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Kazadan kıl payı kurtulan Dilan Su Köknaroğlu, “Yan dükkândan çıktıktan buraya sipariş vermediğim. Çıktıkları anda arkamda bir gürültü gittiğini. Arkamı döndüğüm de arabanın bize geldiğini gördüm. yere atıp kurtuldu.onda da büyük bir ihtimal hasarı vardır diye tahmin.arabanın sürücüsü ayten soykök’müş ve oyuncuymuş. bende panik halindeydim ama yardımcı olmaya da çalıştılar.sonra biz polisi çağırdı.polis ekipleri ve ambulans geldi ve yardımcı oldular.yoldan nişanlısıyla geçen hanımefendiye ve ön tarafındaki beyefendiye çarptı.Durumları genel olarak görebilir.Öndeki adam ayakta tedavi oldu.Diğer kadın ise organı kaldırıldı” dedi.

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Taksim’de cadde üzerinde yaşanan kaza anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülere, nişanlı çift yolda yürüdüğü ve bir adam yolunda yürüyor. Kafeteryanın önünde ise bir kişi ayakta beklerken, saniyeler öncesinde de işyeri çalışanı yansıyor. Caddeye dönüş yapan aracı kaybederek yolda yürüyenlere çarpıyor. Öndeki adam zıplayarak aracın üstüne düşüyorken, nişanlısıyla yürüyen genç kadın yere düşerek yaralanıyor. Kafeteryanın önünde ayaktaki kadın ve yaralanan kadının nişanlısı kıl payı kurtuluyor. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlatıldı.

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Oyuncu Ayten Soykök, aracıyla yayaların emaneti daldı

Ayten Soykök Tragger Taksim 3. Sayfa Magazin Haberler

Yorum yapın