Oyuncu arkadaşlar Hande Erçel ve Bige Önal önceki akşam Tarabya’daki bir restorandan çıkarken görüntülendi. Neşeli halleriyle dikkat çeken arkadaşlar, gazetecilere poz da verdi. Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin hakkındaki soruları şöyle yanıtladı: “Hep aynı sorular soruyorsunuz. Daha önce de konuştuk. Bu akşam yemeğe çıktık. Şimdi de evimize gideceğiz.” Oyuncu, daha önce Bürsin’le yeniden barıştıkları iddialarını kabul etmemiş, “Hayatımda kimse yok” demişti. Hande Erçel, “Gündemdeki dizileri izliyor musunuz?” sorusuna net bir şekilde “Hayır izlemiyorum” yanıtı verdi. Bige Önal ise “Ben takip ediyorum” diye konuştu. 

oyuncu arkadaşlar Hande Erçel ve Bige Önal önceki akşam Tarabya’daki bir restorandan çıkarken görüntülendi.

Neşeli halleriyle dikkat çekici arkadaşlar, gazetecilere poz da verdi. Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin’in sözlerini şöyle yanıtladı: “Hep aynı soruları soruyorsunuz. Daha önce konuşmadan önce. Bu akşam yemeğe çıktık. Şimdi de evimize gideceğiz.” Oyuncu, daha önce Bürsin’le yeniden barıştıkları iddialarını kabul etmemiş, “Hayatımda kimse yok” demişti.

Hande Erçel, “Gündemdeki dizileri izliyor musunuz?” soruya net bir şekilde “hayır izlemiyorum” uyarıları verdi. Bige Önal ise “Ben takip ediyorum” diye konuştu.

Yorum yapın