Ancak çekimler ilk olarak Haziran 2023’te başladı ancak oyuncuların grevi nedeniyle yapım durdurulmak zorunda kaldı. Grev Kasım ayının başlarında sona erdiğinde, oyuncular ve ekip kısa süre sonra dördüncü sezon üzerinde çalışmaya geri döndü. Üretimin Mayıs 2024’te tamamlanmasının beklendiğini yeni öğrendik. Bu konuda daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Outer Banks, grevin sona ermesinin ardından üretime devam eden ilk Netflix dizilerinden biriydi. Açıkçası bu, Outer Banks’in 4. sezon sürümü için çok iyi bir şeydi . Hatta yeni sezonun 2024’te yayınlanacağı onaylandı. Çok çok çok yaşa!

Hayranlar bir süredir Outer Banks 4. sezonunu bekliyordu . Şubat 2023’teki Poguelandia hayran etkinliğinde Netflix, popüler gençlik dizisinin dördüncü sezonuyla geri döneceğini duyurdu ! Bu yenileme duyurusu  Outer Banks 3. sezonunun galasından sadece birkaç gün önce geldi. Outer Banks’in 4. sezonunda Pogue’ların hangi yeni maceralara atılacağını görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

Netflix Outer Banks 4. sezonun yayın tarihini henüz açıklamadı mı?

Hayır, Netflix henüz Outer Banks 4. sezonunun çıkış tarihini açıklamadı . Çekimlerin henüz tamamlanmadığı göz önüne alındığında Netflix’in bu ilgi çekici bilgiyi açıklaması biraz zaman alacak. Ancak 20 Mayıs 2024’te dördüncü sezonda kameraların durdurulacağı söyleniyor . Bununla birlikte, yeni bölümlerin düzenlenip 2024’te yayınlanması için hala yeterli zaman var. Aslında Netflix, yeni sezonun 2024’te çıkacağını zaten doğruladı . Dürüst olmak gerekirse 4. sezonun en erken yaz sonu veya 2024 sonbaharına kadar gelmesini beklemiyoruz. Yıl sonunda çıkma ihtimali var ama bu gereksiz uzun bir bekleyiş gibi görünüyor. Açıklandıktan sonra resmi çıkış tarihiyle ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz.

İlk raporumuz aşağıdadır:

Outer Banks’ın 4. sezonunun bu sonbahar ve kış çekimleri göz önüne alındığında , çekimler tamamlandıktan sonra muhtemelen yaklaşık altı veya sekiz aylık bir post prodüksiyon aşamasına ihtiyaç duyulacak. İlk söylentiler, çekimlerin yaklaşık altı ay sürmesi gerektiğini iddia ediyordu. Durum böyleyse, Kasım ayı itibariyle üretimin bitmesine en az dört ay kadar kaldı. Gösteriyi 2024’te görmemiz kesinlikle mümkün. Bunu bekliyoruz, ancak işlerin hızla artması gerekiyor ve öyle görünüyor.

Tatiller ve hava durumu üretimle ilgili endişelenecek en büyük faktörlerdir. Ekip ve oyuncu kadrosunun tatil nedeniyle ara vermesini bekliyoruz. Hava şartlarının Ocak-Mart ayları boyunca devam etmesi durumunda üretim bu dönemde tamamlanabilir. Ardından, altı ila sekiz ay sonra Outer Banks’ın 4. sezonu en erken Eylül ayında yayınlanacak. Outer Banks’in yeni sezonunun en muhtemel yayın tarihi bu . 

Daha fazlasını öğrendikçe üretimle ilgili güncellemeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak dördüncü sezonunun 2024’te yayınlanacağını bilerek içimiz rahat olabilir.

Sürüm Tahmini: Sonbahar veya Kış 2024

Oyuncu Kadrosu

Netflix henüz Outer Banks 4. sezonunun tüm oyuncu kadrosunu açıklamadı . Ancak 4. sezon kadrosunda mutlaka kimlerin yer alacağını biliyoruz ve oyuncuları aşağıda paylaştık.

 • Chase Stokes John B. Routledge rolünde
 • Madelyn Cline Sarah Cameron rolünde
 • Madison Bailey Kiara Carrera rolünde
 • Jonathan Daviss Papa Heyward rolünde
 • Rudy Pankow  JJ Maybank rolünde
 • Carlacia Grant Cleo olarak
 • Drew Starkey Rafe Cameron rolünde
 • Austin North, Topper Thornton rolünde
 • Nicholas Cirillo Barry rolünde

3. sezon finalinde yaşananlar göz önüne alındığında, Charles Halford’un Big John olarak veya Charles Esten’in Ward Cameron olarak geri dönmesini beklememeliyiz.

Bu oyunculardan birkaçının 4. sezonda geri döndüğünü de görebiliyorduk, ancak 3. sezonda sınırlı rolleri vardı:

 • Caroline Arapoglou Rose Cameron rolünde
 • Julia Antonelli Wheezie Cameron rolünde
 • Wes Genrette rolünde David Jensen

Jensen, 4. sezonun sonunda Pogue’lara Karasakal’ın hazinesi için başka bir hazine avına çıkmak isteyip istemediklerini soran adamdır.

Gençlik dizisinde Sofia’yı canlandıran Fiona Palomo , dördüncü sezonda düzenli olarak diziye yükseldi. Yeni sezona neler katacağını görmek için sabırsızlanıyoruz!

29 Şubat’ta Netflix, 4. sezon kadrosuna beş yeni oyuncu eklendiğini duyurdu. Hepsi sürekli misafir olarak katılıyor. İsimlerini ve kimleri oynayacaklarını aşağıda paylaştık.

J. Anthony Crane ( Ölü Ziller , Milyarlarca ), Chandler Groff rolünde. Karısını kaybetmenin acısını çeken adam, Pogue’ların son maceralarına hoş geldin diyor.

 • Pollyanna McIntosh ( The Walking Dead: The Ones Who Live , Double Blind ) , Pogue’larla yüz yüze gelen, yağmalama peşindeki dünyevi kötü adam ve devrimci benzeri bir lider olan Dalia rolünde. 
 • Brianna Brown ( Dynasty , Eastsiders ) Hollis Robinson rolünde. Daha önce Ward’la başarılı bir iş anlaşmasında çalışmış olan adanın en büyük emlakçısı olan Ward’ın gözü artık yeni bir girişim için Rafe’dedir. 
 • Rigo Sanchez ( Hayvanlar Krallığı , İstasyon 19 ) , korsan sinirlerine sahip heybetli bir yabancı olan Lightner rolünde. Bu tehlikeli ve hesaplı açık hava adamı Pogue’ları test ediyor gibi görünüyor.  
 • Mia Challis ( FBI: International , Clickbait ), Topper ile yakın bir ilişki geliştiren, zehirli bir çizgiye sahip vahşi bir çocuk olan Ruthie rolünde.

Ortak yaratıcılar/dizi yapımcıları/yönetici yapımcılar Jonas Pate, Josh Pate ve Shannon Burke, Outer Banks’in  4. sezonuyla geri dönecek .

Aşağıdan Outer Banks’in 4. sezon TUDUM oyuncu kadrosuna göz atın .

Gençlik dizisi, Netflix’in 17 Haziran’da gerçekleştirilen TUDUM etkinliğinde gösterildi. Gelecek sezonla ilgili paylaşacakları pek bir şey olmamasına rağmen, gelecek sezonun tanıtımını yapmaya başlayan oyuncu kadrosunun eğlenceli küçük bir videosunu aldık. Aşağıdaki videoya göz atın ve en sevdiğimiz Pogue’ları bir kez daha ekranlarımızda görün!

Outer Banks’in yıldızı Chase Stokes, Kelsea Ballerini ile Instagram resmi hesabına geçti

John B oyuncusu Chase Stokes, daha önce Outer Banks’teki rol arkadaşı Sarah’yı canlandıran Madelyn Cline ile ilişki içinde olmasına rağmen , şu anda şarkıcı Kelsea Ballerini ile çıkıyor. İki yıldız ilk olarak Ocak 2023’te Inglewood, Kaliforniya’da bir futbol maçına katılırken görüldükten sonra bir araya geldi.

Daha yakın zamanda Stokes, kız arkadaşıyla birlikte bu Mayıs ayında sıcak havanın ve suyun tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’da resmi olarak paylaştı . O zamandan beri Ballerini gibi kendi sayfasında birlikte daha fazla fotoğraf paylaştı. Bu ay Today şovunda yer alan country müzisyeni, Stokes’u coşkuyla anarak şöyle dedi: “Böylesine desteklendiğini ve görüldüğünü hissetmek çok güzel.” Daha sonra ona “harika bir insan” demiş.

Cline, Pete Davidson’la çıktığına inanılsa da romantik ilişkilerinde daha özel olmayı seçti.

Outer Banks 3. sezonunun sonu açıklandı

Outer Banks 3. sezonunun sonunda her şey alt üst oluyor! Üç sezonluk hazine avı destansı bir finalle sonuçlanıyor.

Sarah ve John B (aslında çoğunlukla Sarah!) Güney Amerika ormanının derinliklerinde El Dorado’yu bulur. Ellerinden gelen tüm altını toplarlar ve mağaranın ağzında kurşun yarasını tedavi etmek için onları bekleyen Koca John’a geri dönerler. Geri döndüklerinde Singh orada onları bekliyor. John B ve Sarah’ı öldürmeye çalışır, ancak Koca John mağaranın girişine bir dinamit çubuğu fırlatır. Patlar ve dağı üzerlerine indirir.

Şans eseri Koca John, Sarah ve John B kaçtı. Mağaranın dışında çok kızgın olan ve altını isteyen Ward tarafından karşılanırlar. Ormanda bekleyen Pogue’lar, hepsi sakinleşmeden Ward’a palalarla saldırır.

Singh’in adamlarından biri olan Ryan ortaya çıkıyor ve herkesi idam edip altını çalacak. Silahı Sarah’ya doğrultur ama Ward ona saldırır, üç kez vurulur ve Ryan’ı uçurumdan aşağıya indirir. İkisi de ölür.

Koca John yaralarıyla mücadele ediyor ve o da ormanda ölüyor. Pogue’lar, Orman’dan ayrılmadan önce John B ve Sarah’nın babası için bir cenaze töreni düzenler.

Hızlı bir şekilde 18 ay sonra, Outer Banks’te Kraliyet Tüccarı, Danimarka Tanny, El Dorado ve tüm parçaları bir araya getiren Pogue’lara adanmış yeni bir müze açılıyor. İthaf töreninde John B, Sarah, Pope, JJ, Kiara ve Cleo kasaba tarafından onurlandırıldı.

En sonunda Pogue’lar neyin peşinde olduklarına dair küçük ipuçları veriyor. Kiara kaplumbağaları kurtarıyor, Pope okulda ve Sarah ile John B bir sörf mağazası işletiyor. Oh, ve JJ bir kiralık tekne satın aldı. Her şey yolunda.

Tam Pogue’lar için işlerin soğuk ve normal olacağını düşünürken, Wes Genrette adında bir adam ortaya çıkıyor ve Pogue’ların başka bir hazine avına çıkıp çıkmadığını soruyor. Bu sefer Karasakal olarak da bilinen Edward Teach’in hazinesinin peşine düşüyorlar. Boom. Sezon sonu. Yeni hazine avı başlangıçları.

Pogues’un Outer Banks’in 4. sezonunda sırada ne olacak?
Dizinin yaratıcıları,  18 Şubat’ta yayınlanan bir bildiriyle hayranlara Outer Banks’in  4. sezonundan ne bekleyebilecekleri hakkında bir fikir verdi:

“Poguelandia’nın canlandığını görmek muhteşem bir şeydi. Pogue’lar ömür boyu sürecek bir maceranın tadını çıkarıyor ve şimdi Outer Banks’in dördüncü sezonunda keyif yolculuğu devam ederken daha fazla sürpriz ve dönüşlerin haritasını çıkarabiliyoruz. Netflix’e teşekkür ederiz, oyuncular ve bunun gerçekleşmesine yardımcı olan muhteşem hayranlar.”

Artık Outer Banks’in 3. sezonu çıktığına göre bundan sonra ne olabileceğine dair oldukça iyi bir fikrimiz var. Yeni sezon, bir adamın Pogues’a bir teklifle yaklaşmasıyla sona erer. Elinde 1718 yılına ait, OBX çevresinde dolaşan İngiliz korsan Edward Teach, diğer adıyla Karasakal hakkında bilgi alan bir harita var. Geleneklere göre hazineyi gömdüğüne inanılıyor, dolayısıyla Outer Banks’in 4. sezonunda grubun daha fazla altın arayışında olacağını tahmin edebiliriz.

Görünüşte Pogue’ların 4. sezonda gittiği yön bu gibi görünüyor. Ayrıca 18 aydır bilmediğimiz şeyler oluyor. 3. sezonun sonunda kazanmanın (ve kaybetmenin) Pogue’lara ne yaptığını ve nasıl değiştiğini görmek ilginç olacak.

Ayrıca babası yeni ölen Rafe ve sezon sonuna doğru Chateau’yu yakıp rakiplerinin övgü aldığını gören Dark Topper’a dönüşen Topper’ımız da var. Bu Karasakal hazinesine katılmak isteyecekler mi? Rafe ve Barry’nin de işin içinde olacağını düşünmeliyiz.

Netflix, Outer Banks 4. sezonunun resmi özetini yayınladığında buraya ekleyeceğiz!

Outer Banks Karasakal Kimdir?

Karasakal, 17. yüzyılın sonlarında ve 18. yüzyılın başlarında yaşamış bir kaptan ve kötü şöhretli bir korsandı. Gerçek adı Edward Teach’ti ve 1700’lerin başında birçok Amerikan kolonisi ve Batı Hint Adaları ile bağları vardı. Teach, 1718’de Kuzey Carolina’da (Dış Bankaların bulunduğu yer) yakalandı ve öldürüldü.

Karasakal, Kuzey Carolina tarihinin büyük bir parçası, ancak Outer Banks yaratıcılarının bu hikayeyle bazı büyük şansları deneyeceklerini zaten biliyoruz.

Ortak yaratıcı Josh Pate TUDUM’a şunları söyledi:

“Ve bu Outer Banks için organik bir şey, o yüzden tamam, bunu oynayacağız. Ama bu her zamanki Karasakal hikayesi olmayacak, öyle söyleyin.”

Bu hikayenin 4. sezonda nereye gideceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Dördüncü sezon kaç bölüm olabilir?

Tipik olarak Outer Banks’in yeni sezonları 10 bölümden oluşuyor. Bu nedenle dördüncü sezonun da aynı formatı takip etmesi kuvvetle muhtemel görünüyor. Ancak bölüm sayısının genişletilmesi veya kısaltılması ihtimali var. Resmi bölüm sayısını duyduğumuzda sizi bilgilendireceğiz.

Outer Banks’in 4. sezonu muhtemelen final sezonu olmayacak

Herkes Outer Banks’in 4. sezonunun serinin son sezonu olup olmayacağını soruyor . Kasım 2023 itibarıyla Netflix, dördüncü sezonun son sezon olup olmayacağını onaylamadı. Genel olarak böyle bir şey olacak gibi görünmüyor. Dört sezondan daha uzun süren birçok Netflix şovu gördük. Outer Banks’in 2023’te popülaritesinin zirvesinde olduğu göz önüne alındığında , özellikle 3. sezonun sonundaki zaman atlaması göz önüne alındığında, bu serinin yakın zamanda bitmesini beklemek aptalca görünüyor.

Başlangıçta dizinin yaratıcıları Josh Pate, Jonas Pate ve Shannon Burke’ün dizi için beş sezonu planlamıştı ancak 3. sezonun prömiyerinden sonra EW’ye gösteriyi yakın zamanda bitirmeyi planlamadıklarını söylediler .

Josh Pate’in EW’ye söyledikleri şöyle:

“Şu anda buna gerçek bir sayı verebilir miyim bilmiyorum; o sona ulaşmanın ne kadar süreceği uzayabilir, ancak artık hikayenin sonunun şeklini biliyoruz. Bunu üstleneceğiz. elimizden geldiğince elbette.”

Outer Banks’i seviyorsanız 4. sezonu beklerken şu Netflix dizilerini izlemelisiniz :

 • Benim Bloğumda
 • Bir parça 
 • Ginny ve Georgia 
 • Çarşamba 
 • Hayatta Kalan Yaz 
 • Riverdale 
 • Kobra Kai 
 • Garip Şeyler 
 • Cuma gecesi ışıkları 
 • Hiç Yapmadım Hiç 

Outer Banks’in  4. sezonuyla ilgili daha fazla haber ve haber için Netflix’ı takip etmeye devam edin  ! Outer Banks şu anda Netflix’in en iyi dizileri listesinde yer alıyor .