Ortalık karıştı! Yunus Emre’nin eşiyle Aleyna’nın annesi birbirine girdi

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu açıklayan Beria Özden, Survivor’da yarışan eşinin öğrenmesi üzerine düşük yaptığını belirtmişti. Eşine kötü haberi veren Beria Özden’in “Aleyna’dan uzak dur” demesi üzerine Aleyna’nın annesinden tepki gecikmedi.

ALEYNA’NIN ANNESİ: KIZIMI ŞÜPHE ALTINDA BIRAKMAYIN

Beria Özden’in imalarından rahatsız olan Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu, Instagram hesabından şunları paylaştı: “Kızımı zan altına alıp durumu Aleyna’ya bağlayan Beria, Türkiye’nin yüzde 70’ini kandıramazsınız. 2022 midesi değil. endoskopi ama tarih, doktor ve hastane raporu.” “Hamileliğinizi yayınlayın. Hamileliğin sonlandırıldığını teyit eden belgeleri de isteyelim” dedi.

Kıyamet koptu!  Yunus Emre'nin eşi ile Aleyna'nın annesi kavga etti

BERIA ÖZDEN: GÜNAH KEÇİSİ BEN DEĞİLİM

Beria Özden ise Kalaycıoğlu’nun paylaşımını şu sözlerle eleştirdi: “Survivor hayatında daha önce sorunlar yaşamış bir kadına beni kimse bağlayamaz. Ben asılsız haberler nedeniyle eşimi uyardım. Sayfaları dava ettim. Ona iftira attı. Evli bir adamla ilgili haberler ve farklı çağrışımlar nedeniyle gurur duyulacak bir şey yok.” Bunun hiçbir yanı yok. Kanıtları olan her şeye sahibim. 2022’yi deneyin, olay 5 ay önce geçirdiğim mide kanaması. Eşim de kendisinin rahatsız olduğunu söyledi. Kullandığım ilaçlar devam etti. Kimseyi itham etmedim, neden yazdığımdan uzak durun dedim, çirkin lakaplardan ve iftiralardan uzak durun dedim. “Ben arkadaşlığınızı bitirin demedim. Adadaki sıkıntıları kimse bana atfedemez. Paylaşırsam kırarım, yeterince sıkıntı yaşadım. Günah keçisi olarak başkasını bulun. Herkesin akrabaları beni uyardı, ben mi yaptım?” Tek iflas eden mi? Sağlığım iyi değil, gerisini bundan sonra avukatım halledecek.”

Kıyamet koptu!  Yunus Emre'nin eşi ile Aleyna'nın annesi kavga etti

NE OLDU?

İletişim ödülünde Yunus Emre’nin baba olacağını öğrendikten sonra Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Beria Özden, kullandığı ilaçlar nedeniyle bebeğini düşük yaptığını söyledi. Acı haberi vermek için Yunus Emre’ye telefonla konuşan Beria Özden, “Her şey Allah’tan olmadı” dedi. Yunus Emre aldığı haberle gözyaşlarına boğularak, “İçimde kötü bir his vardı ama söyleyemedim” dedi.

Kıyamet koptu!  Yunus Emre'nin eşi ile Aleyna'nın annesi kavga etti

“ALEYNA’DAN UZAK DURUN”

Beria Özden konuşmasının devamında Yunus Emre’nin adada yakın olduğu Aleyna Kalaycıoğlu’ndan bahsetmeden edemedi. İletişim oyununda eşini “Aleyna’dan uzak dur” diyerek uyaran Beria Özden, şunları söyledi: haberler vs. İşte hakkınızda farklı dedikodular… İşte bu yüzden Aleyna hakkında böyle bir şey yazdım çünkü orada bir aşk yaşıyor olmanız ama adada farklı şeyler yapıyor olmanız çok tuhaf bir haber… Hayır insan bu tür olayları kabul eder… Ben öncelikle size güveniyorum” dedi. Yunus Emre ise eşini çok sevdiğini belirterek, “Sakın böyle şeyleri dert etmeyin” diye yanıt verdi.

Kıyamet koptu!  Yunus Emre'nin eşi ile Aleyna'nın annesi kavga etti

Kıyamet koptu!  Yunus Emre'nin eşi ile Aleyna'nın annesi kavga etti

1710772567 149 Ortalik karisti Yunus Emrenin esiyle Aleynanin annesi birbirine girdi
Ecem Altan

Televizyon Sayfa 3 Dergi Haberleri

Yorum yapın