Önceki Hayatımda Pilottum

3 yaşındaki James Leininger gecesini “Uçak alev aldı, düşüyorum” diye kalktı atarak uyanıyor, sonra da “Ben James Huston’ım… Jack Larsen, Natoma” diye sayıklıyordu. Bir süre sonra bir anormallik olduğunu farkeden ailesi, onun savaştan ölmüş bir pilotun ruhunu taşıdığına inandı ve reenkarnasyonu algılamaya karar verdi.

ABD’de, İkinci Dünya Savaşı’nda ölen bir pilotun yeniden dünyaya gelişinin hali olduğunu söyleyen 3 yaşındaki çocuğun gerçek hikayesini anlatan “Soul Survivor” adlı kitap satış rekorları kırıyor.

“Soul Survivor” (Sağ Kalan Ruh) adlı kitap, bir hafta New York Times’ın en çok muhafaza ettiği 35. sıradan girdi.

Küçük James Leininger 3 yaşına kadar normal bir çocuktu ancak 3 yaşında garip kabuslar görmeyen mimar “Ben James Huston’ın” diye tekrar tekrar ailesini endişelendirdi. Küçük çocuk, bir gün oyuncakçıda gördüğü uçak için “Bu bir Corsair” dediğinde annesi Andrea büyük bir şok geçirdi.

James HustonJames’in kâbuslarında uçağının Japonlar tarafından vurulduğu, alevin düştüğü ve düştüğünü anlatması üzerine annesi oğlunun 2’nci Dünya Savaşı’nda hayatını kaybeden bir pilotun reenkarnasyonu inanmaya başladı. Ancak babası Bruce ikna olmadı ve ona uçağının nereden kalktığını sordu. James, koruyarak bilemeden “Natoma” diye cevap verdi.

Iwo Jima Adasının hamile görünece tanıdı

Natoma, 2’nci Dünya Savaşı’nda kullanılan uçak gemilerinden birinin ismiydi. Küçük çocuk birkaç hafta sonra bir kitap Japonya’da Japon ve ABD’li askerlerin karşı karşıya geldiği Iwo Jima Adası’nın gördüğü ve babasına “İşte uçağım buraya düştü” dedi. Jack Larsen ise onun en yakın arkadaşı olan bir başka pilotu.

Genç pilot oğlu görevde öldürüldü

Bruce, oğlunun hikâyesini uydurduğunu kanıtlamak için Jack Larsen’i aramaya karar verdi. Natoma gazilerinin toplantılarına katıldı ve sonunda Larsen’i buldu. Ancak acı gerçeği ondan geçmesi. 1945’teki Iwo Jima Savaşı’nda yalnızca bir ABD’li pilot tutuklandıtü ve o da terhis olmadan önce son görevine giden 21 yaşındaki James Huston’du.

Ölen pilotun oğlu akrabası şok yaşadı

Huston’un uçağı Japonlar tarafından vurulmuş ve aynı oğlunun uçtuğu gibi alev alarak okyanusa çakılmıştı. Bruce James’in yaşayan oğlu akrabası 84 yaşındaki kardeşi Anne’i buldu ve oğluyla bir araya getirdi. Anne, 2 yaşındaki çocuğunu anlattıklarını din gördükten sonra büyük bir şok geçirdi ve kardeşinin reenkarnasyonunu bildiğine inandığını söyledi. Leininger ailesinin yazdığı ve James’in öyküsünü anlatan “Soul Survivor” adlı kitap ABD’de satış rekorları kırıyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Dünya

Survivor Haberleri

Yorum yapın