Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Sevda Erginci, geçen günlerde final yapan ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisindeki partneri Ekin Mert Daymaz’ı dizi biter bitmez takipten çıkması dikkat çekmişti. Oyuncu, takipten çıkmasıyla ilgili; ”Kimi hayatımda tutup, kimi çıkaracağıma ben karar veririm” derken devamında da; ”Öyle kötü bir durum yok ortada. Çok normal yani insanız, sonuçta pek çok şey yaşıyoruz, kavga ediyorsun, anlaşıyor ya da anlaşamıyorsun. Düşman değiliz tabii ama bence normal karşılamak lazım. Gerçek hayatta görüştüğüm bir insan olmadığı için takipten çıktım.” ifadelerini kullandı.

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Sevda Ergincigeçen günlerde final yapan ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisindeki partneri Ekin Mert Daymaz‘ı dizi biter bitmez takipten çıkması dikkat çekmişti.

Oyuncu, takipten çıkmasıyla ilgili; ”Kimi seçip, kimi çıkaracağıma karar vereceğini” da; ”Öyle kötü bir durum yok ortada. Çok normal yani oluyorsanız, pek çok şey oluyor, kavga ediyorsun, anlaşıyor ya da damıyorsun. Turist tabii ama bence normal karşılamak. Gerçek görüştüğüm bir insan olmadığı için takipten çıkıyor.” kullanımları.

Yorum yapın