Önceki gün Etiler’de objektiflere yansıyan oyuncu Aytaç Şaşmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kendisi gibi oyuncu olan abisi İsmail Şaşmaz’ın Barış Akarsu’nun hayatını konu alan filmdeki rolü ve fotoğraflarda benzemesi hakkında konuştu.   24 yaşındaki oyuncu, “Abim ile gurur duyuyorum. Biz de fotoğrafa ilk baktığımızda abimi Barış Akarsu’ya çok benzettik. Çok çalıştı, filmdeki müzikleri de kendisi seslendirdi. Merakla bekliyorum.” diye konuştu. Şaşmaz, son dönemde biyografi filmlerinin ön planda olmasının hatırlatılması üzerine gazetecilerin “Peki siz kimi canlandırmak istesiniz?” sorusuna “Aslında tarihte sevdiğim birçok kişi var ama Charlie Chaplin’i canlandırmak çok isterim. Çünkü kendisini çok seviyorum.” yanıtını verdi.

Önceki gün Etiler’de objektiflere yansıyan oyuncu Aytaç Şaşmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kendisi gibi oyuncu olan İsmail Şaşmaz’ın canı konu alan filmdeki rolü veda benzemesi hakkında konuştu.

24 oyuncu, “Abim ile pratik deneme. Biz de fotoğrafa ilk abimi Barış Akarsu’ya çok benzettik. Çok çalıştı, filmdeki müzikleri de seslendirdi. Merakla bekliyorum.” diye konuştu.

Şaşmaz son zamanlardaki filmlerinin ön görünümünde tahmin edilmesi üzerine gazetecilerin “Peki siz kimi canlandırmak isteebilir misiniz?” “Aslında sevdiğin kişi var ama Chapl’i çok seviyorum. Çünkü seni çok seviyorum.” yanıtını verdi.

Yorum yapın