Önce silahla vurdular sonra sopayla dövdüler… Dehşet anları kamerada

Önce silahla vurdular sonra sopayla dövdüler… Dehşet anları kamerada

Kağıthane‘de motosikleti iki saldırgan, yolki şahsı silahla kurşun yağmuruna tuttu

Saldırganlardan biri taksiye binen adamı geri gelip sopayla dövdü

Saldırganlar polis tarafından yakalandılar

İSTANBUL – Kağıthane‘de motosikletle gelen iki saldırgan, yoldaki şahsa saldırıya uğradı. Saldırlardan biri bir süre sonra gidecekler için gitmek için taksiye binen adam sopayla dövdü. Dehşet anları kameraya yansırken, iki saldırgan Çeliktepe Polis Merkezi Amirliği tarafından yakalandılar.

Olay, önceki ay 02.30 sıra Kağıthane Şirintepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinmeye yönelik Otomasyon Sanayii sitesindeki “alkol kullandıktan sonra yürüyen Murat yeşil renkli” iki yönlü saldırıya uğrayan trafikle ilgili olaylarla ilgili. Yolda yürüyen adama kurşun yağdıran adamlar mücadeleleri ile yarıştan kaçarken, yaralanan adam ise yol taksiye kalkışmaya çalıştı.

Önce silahla vurdular sonra sopayla dövdüler

Yaralı şahıs taksiye binerek atılırken benzerlerinden, motosiklette bulunanlardan biri elinde sopayla tekrar geri geldi. Şahıs ticari taksiye binen adama bu kez de sopayla saldırdı. Öldürülen şahıslarla gün sonra motosikletle olaydan kaçarken, gerçekleştirilecek darp tanıtılırken araba sürücüsü Kağıthane Hastanesine götürülerek götürülmeye alındı. Dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kağıthane polisi saldırganları

Olayın yayında olan polis ilçelerini listeler Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği. Yapılan incelemelerde bulunan kişilerin emniyette çok sayıda çok sayıda kaydı olan “Kenzo” lakaplı Şahin G. ile tespit edilenlerdir. Polis olayının gözden geçirilmesi, Kadir.

“Taksici araya girince taksiciyi de dövmüşler”

Olayla ilgili bir insan, “Olayla ilgili bir insan, “Olayla ilgili bir insan, “Olayla ilgili bir insan, “Olayla ilgili bir insan, “Olayla ilgili bir kişi, “Olayla ilgili bir kişi, “Olayla ilgili olacak. ve sopayla tekrar vurmaya başlamışlar. Taksici araya girince de dövmüşler. Sonra da kaçmışlar.

Saldırganlardan biri tutuklandı

Öte yandan Şahin G. ise Kağıthane Asayiş Büro Amirliği polisleri tarafından “uyuşturucu kullanmak” suçlarından yakalandı. Emniyette ifadeleri yargılanmakta “kasten yaralama”ndan adli işlemlerde yapılan Kadir A. sevkıyatı adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanmak üzere gönderilirken, Şahin G. ise adli kontrol edilerek tutuksuz olarak serbest bırakıldı. Şahıslarla Murat Yişilçeçen nedeniyle alacak-verecek olan husumet olduğu ortaya çıkacaktır.

Kağıthane 3. Sayfa Haberler

Yorum yapın