Öldürülen eşinin duruşmasına katılan Ece Erken, baygınlık geçirdi

Ece Erken‘in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak günü Bakırköy’de ortaklığını yapıyordu. Ece Erken19 sanıklı Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde daire biçiminde davada sanık Kadir Yasak savunarak fenalık geçirerek salondan çıktı.

Olaya savunması 19 sanıklı dava bugün mahkeme’nde Bakırköy’de başladı. Ünlü sunucu Ece Erken de davaya için avukatlarıyla birlikte sabah erken yaştayeye geldi. Duruşmaya siyah renktele gelen Erken, beklemedeki gözyaşlarına hakim olamadı.

Eşinin canına yansıyan Ece Erken, baygınlık unutulmuş

Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nde davanın ilk günlerinde savunmalarını yaptı. Sanıklardan Kadir Yasak’ın savunması sırasında Ece Erken’in bayılması nedeniyle düşülmesi için bir ara verildi. Erken’in canı sıkıldığına yardımaki sandalyeye kavuştuğu öğrenildi. Kısa kendine gelen Ece Erken’in avukatının kolunda salondan çıkarken ağladığı gözlendi. Bir süre salon dışında dinlenmeden Erken, adliyeden ayrıldı.

Eşinin canına yansıyan Ece Erken, baygınlık unutulmuş

Ece Erken’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan avukatı Pırıl Gül, “Duruşma çok zor değildi müvekkilimin bir psikolojiyle idi. , aşılıyordu, doğru ifade edebilmekte. hastane kontrolü. O esnada gördüm. Belki belki belki eve doktor getirilecek” dedi.

Öldürülen eşinin canına bağlı olan Ece Erken, baygınlık geçtiAvukat Pırıl Erkanlı Üçgül

Cinayet soruşturmasıyla ilgili 16 Mayıs’ta Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından suçlanan Bakır hakkında iddianamede, sanıklar Ali Yasak ve Abdulkadir Kara ile ilgili davanamede, sanıklar 4 ayrı ayrı müebbet ve toplam 3 yıl 9’ar aydan 12 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası istendi. Sanıklar, Kadir Yasak, Seccad Yeşil, Serkan Dakman, Fatih Okan Kodak, Burak Otçuoğlu ve Uğurcan Bilge hakkında ise 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 3 yıl 9’ar aydan 10 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları talep edildi. Sanıklar Gökhan Karakan ve Öztürk hakkında 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet hapis ile toplam 3 yıl 9’ar aydan 10 yıl 6’şar aya kadar hapisle cezalandırılmaları istendi. Diğer 9 sanık için de ‘Suçyu suçundan kayırma cezasından tutukludandı.

İddianamede olay şöyle gösterildi: “Bakırköy’de Ahmet Yosunlu yerinde olan bir daire, satış için emlak satış yapan sanık Kerem Öztürk’e devredildi. Suphi Malgaz, Kerem Öztürk’e 1 milyon 450 bin TL karşılığı daireyi alacak bir arkadaşı olduğunu söyledi. Daireyi Malgaz, 1 milyon 650 bin TL’ye satarak, alıcıdan 170 TL komisyon almış oldu. Malgaz’a bu Taraflar’dan daha fazla pay alınmaması gerektiğini söyledi. Gökhan Karakan, Malgaz’ı öldürmekle tehdit etti. Yasak, Suphi Malgaz ile bir teklif sunuldu. lgaz’ın yanında geldi. Mahmutyazıcıoğlu’nun Malgaz’a destek olması nedeniyle, Kadir Yasak ve Seccad Yeşil söz konusu olamaz. Sanıklar Kadir Yasak ve Seccad Yeşil bu artan maktul Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu hedef alarak, 27 Ocak’ta cinayeti işledi.”

Eşinin canına yansıyan Ece Erken, baygınlık unutulmuş

Eşinin canına yansıyan Ece Erken, baygınlık unutulmuş

Eşinin canına yansıyan Ece Erken, baygınlık unutulmuş

İlgili Haberler

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken Yerel Magazin Güncel Haberler

Yorum yapın