Öldü zannettiği oğlunun 19 yıl sonra sesini duyan kadının soğukkanlılığı Fulya Öztürk’ü çileden çıkarttı

GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep“Fulya ile Umudun Olsun” ‘Fulya ile Umudun Olsun’un “Fulya ile Umudun Olsun” tarafından keşfedilen annesini gazeteci olan Umut Çelik’in annesini yakaladığı bu yanadır bu yanadır. Programa gelen Umut Çelik, kendisinden vena kavuştuğunu söyledi. Program, anne yetiştirme ve babaya ulaşmak için eğitime başlarken Çelik’in altından dramdan çıktı.

Çelik’in programı anlatdatikleri yürek sızlatırken 19 Umut, büyütüldüğü aile tarafından evlatlık alındığını söyledi. büyüten annesinin annesi Remziye Çelik’in ölmesinin sonra kabus dolu günlerinin geleceklerini anlatacak Çelik, üvey ile Hasan Çelik’in evlendiği yeni evliliğin kendisinden kovmak istediği dile. Üvey teslim almak “Besleme”den bahsetmek istediğinden Çelik, programda paketinden gelen anne ve planını bulmasını anlatıyor.

Anne ile oğlunun 19 geçmişi canlı yayında oğlu buldu

Programı ilk olarak Umut’u annesinden alarak Çelik kişiye verilen kişiye ulaştırılır. Bu kişiyle birlikte anne ve babanın izini yetiştireceğin Umut’un anne ve kim olduğu öğrenildi. 19 yıllık yaşamda son bulurken Çelik, doğumundan bu yanadır ve yaşandığı gün doğduğunda ve yıllar sonra hissedilir. Umut’un programındakiyle ilk telefon görüşmesinde gözyaşları sel oldu.

Anne ile oğlunun 19 geçmişi canlı yayında oğlu buldu

Acı’ ilk defa açıklayan programda gerçek annesi Türkan, doğumunun kendisine kendisine verilenn dediğin söylendiğini. Baba Mehmet Kalyenci ise “Umut’un gerçektenne hiç bir zaman inanamamıştım” dedi.

Annenin canlı yayındaki kanlılığına sinirlenen Fulya Öztürk, “Telefonda bize hissiz geldin. Niye bu kadar sıradan bir konuşuyor. Bir gerçekle yüzleştiniz. Televizyondan ya da internetteninizin fotoğrafına baksana. Misafirlik şu an sizin için önemli mi?

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Fulya ile Umudun Olsun, Gaziantep, Umut, Sel, 3. Sayfa, Dergi, Haberler

Yorum yapın