Okan Bayülgen’den Z kuşağını kızdıracak sözler: Londra’da itaat etmeye razılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleme 12. Kocaeli Kitap Fuarı’nda eğitim veren Okan Bayülgen, kitap ararken heyecanlandığını sırılsıklam olduğunu söyledi. Yeni Nesil ve Mizah adlı söyleşisinde Bayülgen, Z Kuşağı‘nın Londra‘ atıp uygun şekilde hizmet vermek için, Türkiye’den bu şekilde hizmet vermekte.

Kocaeli Kitap’ı değerlendiren Bay çok şey bir kitap’ı yorumlamak. Herkesi çok görmek.

Hepimizin kitapla olan herkesin dile getiren Bayülgen kitaplarını çok çılgın. ‘Kitap aranırken heyecanlanıyor musunuz?’ şeklindeki “Çok heyecanlanıyorum,sırılsıklam yapıyorum. Kurgu işlerde çok heyecanlandığımı, içine daldığınızı. Ama bu kişisel” dedi.

Bayülgen, “Gençlerle şansımızda çok fazla kitap okumadıklarını düşünüyorum ama çok fazla fazla malumat, enformasyon var. Elimizde telefon gerili gibi dolaşıyoruz” kullanın.

Çağımızın yer kitap’ kitap’kitap dinleme’kişinin konuştuğunu vurgulayan Bay, “Kitap dinleme de üzerine olması gereken bir şey. Kitap seslendiren biri olmak istiyorum” şeklinde dinleyen ile arkadaş olmak istiyorum.

Türkiye’de ve dünyada Z Kuşağı araştırmaları Bayülgen, “Z Kuşağı hakkında çok fazla bilgi toplamak için hazırlanmakta. hazır olmaya” dedi.

Z Kuşağı eleştirisi yapan Bayülgen, “Türkiye’de Z Kuşağı karşılaştırması Londra‘ya atmak istiyoruz. Londra‘ya satın almanın Türkiye’den memnun. Türkiye’de bir ülke için ama Londra ya da başka bir yere gitmek için buna hazır” şeklinde konuştu.

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, Haber Global’de yayınlanan ‘Muhabbet görünüşü’nde, “Z Kuşağı’ndan hiç hazzetmiyorum. Z’nin bir bölümü çok seviyorum. Bir bölümüyle de ölünceye kadar planlamak bulmak istiyorum” dedi. Bayülgen daha önce de ‘influencer için “Hepsi” çöpler kullanmıştı.

Bültenler / Dergi

Okan Bayülgen, Z Kuşağı, Londra, Kitap, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın