Oğuzhan Uğur ile yaşadığı bir dargın bir barışık aşkla adından söz ettiren ünlü oyuncu Müjde Uzman bu defa yeni rolüyle gündeme geldi. 20 Ocak’ta vizyona giren Kutsal Damacana 4 filminde zombi rolünü oynayan Uzman, sevenlerini korkuttu. Plastik makyajla bambaşka bir görünüme kavuşan güzel oyuncuya sosyal medyada yorum yağdı. Müjde Uzman, geçen hafta vizyona giren ‘Kutsal Damacana 4’ filminde medyumu canlandırıyor. Şeytan çıkarma seansında, şeytanın içine girip zombiye dönüştüğü üç dakikalık sahne için beş saat makyaj yapılan oyuncu “Çıkan sonucu görünce ben bile kendimden korktum. En fazla eğlendiğim sahne oldu” dedi.

Oğuzhan Uğur ile yaşadığı bir dargın bir barışık aşkla sahip olduğun söz ettiren ünlü oyuncu Müjde Uzman bu defa yeni rolüyle gündeme geldi. 20 Ocak’ta vizyona giren Kutsal Damacana 4 yapımcılığını zombi rolünü oynayan Uzman, sevenlerini korkuttu.

Plastik makyajla farklı bir görünüme kavuşan güzel oyuncuya sosyal açıdan yorum yağdı. Müjde Uzman, geçen hafta vizyona giren ‘Kutsal Damacana 4’ romanı medyumunu canlandırıyor.

Şeytan çıkarma seansında, şeytanın içine soktuğu zombiye dönüştüğü üç ifade sahne için beş saat makyaj yapılan oyuncu “Çıkan sonucunda ben bile kendimden kontrol ettim. En fazla eğlendiğim sahne oldu” dedi.

Yorum yapın