Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak’ın 8 yıllık ilişkisi 2015’te noktalanmıştı. O dönem basına yansıyan haberlere göre; Evlilik hazırlığı yapan Zeynep Koçak, iş için Fransa’ya gitti. Oyuncu, dönüşte sevgilisi Oğuzhan Koç’un hareketlerinden şüphelendi. İkili nikah masasına oturması beklenirken, sürpriz bir şekilde ayrıldı. Kısa bir süre sonra ise Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin’in aşk yaşadığı ortaya çıktı. Aldatıldığına ilişkin iddialar karşısında suskun kalan Koçak, önceki gün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Oyuncu, bir takipçisinin, “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna, “Google’la” yanıtını verdi. Koçak’ın bu cevabı akıllara yine Oğuzhan Koç’u getirdi. Yağmur Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç, 2 yıl önce ayrılmıştı. Söylentilere göre;  ikilinin ayrılık nedenin ise Oğuzhan Koç’un evliliğe sıcak bakmamasıydı.

Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak‘ın 8 yaşları 2015’te yaşanan nokta. O dönem basına yansıyan haberlere göre; Evlilik hazırlığı yapan Zeynep Koçak, iş için Fransa’ya gitti. Oyuncu, dönüşte sevgilisi Oğhan Koç’un hareketinden şüphelendi.

İkili nikah masasına oturması, parlak bir şekilde kullanılmış. Kısa bir süre sonra ise Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin‘aşk’ın yaşadığı yerin çıkışı. Aldatıldığına ilişkin iddialar küçük suskun kalan Koçak, önceki gün Instagram kullanıcılarından sorularını yanıtladı. Oyuncu, bir takipçisinin, “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna, “Google’la” yanıtını verdi.

Koçak’ın bu cevaplarına yine Oğuzhan Koç’u getirdi. Yağmur Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç, 2 yıl önce ayrılmıştı. Söylentilere göre; ikilinin nedenin ise Oğuzhan Koç’un evliliğe sıcak bakmamasıydı.

Yorum yapın