Oğuzhan Koç ve eşi Demet Özdemir çifti, önceki akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Oğuzhan Koç “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini Demet’e izlettim” dedi. Muhabirlerin “Demet Hanım’ın fikrine göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç “Hanımın onayını aldım” cevabını verdi. Yılbaşı planlarından da bahseden çift “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu yılbaşını birbirimize ayırdık. Nereye gideceğimiz belli değil” diye konuştu. Nikah masasına oturduğu 2022 yılını değerlendiren Özdemir “Allah herkese de nasip etsin. Çok güzel geçti. Sürprizlerle doluydu başlangıcı. Sonucu çok heyecan vericiydi. İnşallah bir sonraki yıl da bir öncekini aratmaz” dedi.

Oğuzhan Koç ve eşi Demet Özdemir çifti, önceki akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken görüntülendi.

Oğuzhan Koç “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini Demet’e izlettim” dedi. Muhabirlerin “Demet Hanım’ın fikrine göre mi klibi yayınlayacak mısınız peki?” sorusuna Koç “Hanım onayını aldım” cevabını verdi.

bahar planlarından da bahseden çift “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu sevgiliyi davet ettik. Nereye gideceğimiz belli değil” diye konuştu. Nikah masasına oturduğu 2022 yılını değerlendiren Özdemir “Allah herkesi de nasip etsin. Çok güzel geçti. Sürprizlerle doğum başlangıcı. Sonucu çok heyecan vericiydi. İnşallah bir sonraki yıl da bir öncekini aratmaz” dedi.

Yorum yapın