Oğuzhan Koç ile oyuncu Demet Özdemir arasında evliliklerinde kriz çıktığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç ile kavga edip evi terk ettiği, bir hafta sonra geri döndüğü öne sürülmüştü. Takvim’in haberine göre; evliliklerindeki krizi bir türlü çözemeyen iki ismin, çift terapisi almaya başladıkları öne sürüldü. Halen daha aralarında soğukluk bulunduğu öne sürülen çift için profesyonel yardım alma kararını alan isim, iddiaya göre Demet Özdemir oldu. Ünlü çift, bir süredir Suadiye’de bulunan bir merkezde çift terapisi görüyor.

Oğuzhan Koç ile oyuncu Demet Özdemir arasında evliliklerinde kriz çıkışına yönelik iddialar ortaya çıkmıştı. Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç ile kavga edip evi terk edeceği, bir hafta sonra geri dönüşü ilerlemişti.

Takvim’in haberine göre; evliliklerindeki kriz bir türlü çözemeyen iki ismin, çift terapi almaya başladıkları öne sürüldü. Halen daha fazla soğukluğun bulunduğu bir yere gitmek çift için profesyonel yardım alma büroları alan adı, iddiaya göre Demet Özdemir oldu.

Ünlü çift, bir birlikte oldukları Suadiye’de bulunan bir merkezde çift seansları görüyor.

Yorum yapın