Öğretmen eşi Eda Demirci’den 2020 yılında olaylı şekilde boşanman sunucu İsmail Küçükkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Geçen ay Bodrum’da kız arkadaşı Halime Türkoğlu ile görüntülenen ismin ‘aşk üçgeninde’ kriz çıktığı ileri sürüldü. Sabah’ta yer alan habere göre kameraları fark eden Küçükkaya’nın görüntülenince telaşlanıp kaçtığı belirtilmişti. Söz konusu bu olayın ardından ilginç detaylar ortaya çıktı. Küçükkaya ile Türkoğlu’nun gittikleri sergide çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayınlandı. Bunun üzerine sunucunun İstanbul’da yaşayan sevgilisi Selen Er’in kıskançlık krizine girdiği iddia edildi. Küçükkaya ise hemen arkadaşını arayıp fotoğrafları sildirdi.

Öğretmen eşi Eda Demirci’den 2020 yılındaki olaylı şekilde evlenmek sunuculuğunda İsmail Küçükkaya hakkında bomba bir iddia atıldı. Geçen ay Bodrum’da bir kız arkadaşı Halime Türkoğlu ile geçirilen ismin ‘aşk yolundainde’ krizini ileri sürdüğü söyleniyor.

Ogretmen esi Eda Demirciden 2020 yilinda olayli sekilde bosanman sunucu

Sabah’ta yer alan habere göre kameraları fark eden Küçükkaya’nın endişelenip kaçtığı belirtilmişti. Söz konusu ilgi çekici olmaktan çıkan ilgiden.

1660979569 901 Ogretmen esi Eda Demirciden 2020 yilinda olayli sekilde bosanman sunucu

Küçükkaya ile Türkoğlu’nun gittikleri sergide çekim merkezleri sosyal medyada yayınlandı. Bunun üzerine sunucunun gerçek sahnesi Selen Er’in kıskançlık İstanbul iddiasında bulunuluyor.

Küçükkaya ise hemen arkadaşını arama fotoğraflarını sildirdi.

Yorum yapın