Ödül törenine başka bir kadınla katıldığı için eşini sinirlendiren Ender Saraç, yasak aşk iddiasını yalanladı

2013 yılında Benan Saraç ile nikah masasında oturan ender saraç, önceki akşam düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne eşi yerine Astrolog Aygül Aydın ile katıldı. Aynı törende olan ve eşinden ayrı gördükleri Benan Saraç ise eşi ve Aydın’ın kraliçesini paylaşarak isyan etti. Eşinin paylaşımlarının gündem değerlendirmesinin ardından Ender Saraç da sessizliğini bozdu.

Aygül Aydın ile ilgili çıkan yasak aşk iddiasını kesin bir dille yalanlayan Ender Saraç, Instagram hesabından aldığı şu ifadeleri kullandı: “Aygül Aydın hanımefendi benim kız kardeşimdir gibidir ve 4 yıldır beraber kitap-ajanda yazdığım kişidir. Evlidir, (eşini de tanıdığım, saygın bir) kişidir) ve 1 çocuğu vardır.Kendisiyle o gün Tüyap Kitap Fuarı’nda beraber imza gününü bitirdikten sonra yine yeni kitap ve röportaj için kapıda buluşturmak ve hemen röportaj vermek kutlamalara bile göndermek ayrı çıktı.”

Zaten ben herkese sabah, öğle programı ve akşam Altın Kelebek’e uğrayacağımı saatler önce ilan etmiştim, bilinendu. Dolayısıyla ciddi bir yanlış anlama söz konusu. Aygül Aydın öğrenimim en hanımefendi ve ilkeli eğitimlerden biridir.”

Ödül törenine başka bir kadının katıldığı için eşini sinirlendiren Ender Saraç, yasak aşk iddiasını yalanladı

Sosyal medya hesabından eşi Ender Saraç ve Aygül Aydın’ın ödül törenindeki kraliçesini paylaşan Benan Saraç, şu ifadeleri kullandı: “Beni yine yalnız bıraktı, şu misafirden içeriye sokarken, benim için ‘Boşver Şizofren’ dedi. Nasıl yani? Pardon! Ender kendine gel yavrum! Sanırım kadın sizinle ilgili gerçekleri bilmiyor. Ben yolunda sessiz yürüyorum. Kimseye de tamah etmiyorum. S… git şimdi! Tahmin edileni yapmıyorum.”

Ödül törenine başka bir kadının katıldığı için eşini sinirlendiren Ender Saraç, yasak aşk iddiasını yalanladı

“Lakin sen adam olmayı, konuşmamayı öğreneceksin. Gel bakalım meydandayım. Bu kadar insanın karşısında çekiniyor muyum bakalım! Eşim beni yine yalnız bırakırken, başka bir ile içeriye giriş yaptı. gazetesinde olduğu için küçük menfaatler uğruna peşine takılmış!”

“Kadınla ben evvelden tanışmış olmama rağmen ve bende telefon numarası olmasına da rağmen benden istenmemiş ve feragat DM’den tanımış, benden gizlemiş insanlar… Menfaat, menfaat… Ben diyorum kişime ‘Davete beraberimiz değil mi?’ Bana diyor, ‘işim var’! Bravo ayakta alkışlıyorum sizi!

Ödül törenine başka bir kadının katıldığı için eşini sinirlendiren Ender Saraç, yasak aşk iddiasını yalanladı

Ödül törenine başka bir kadının katıldığı için eşini sinirlendiren Ender Saraç, yasak aşk iddiasını yalanladıEnder Saraç ve eşi

Ecem Altan

Ender Saraç Magazin Haberleri

Yorum yapın