Ödül töreninde sahneye çıkarılmayan Mabel Matiz’e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya’dan destek

Gq Türkiye Yılın Adamları Ödülleri dün akşam bir törenle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede 2022’deki başarıları ve alışkanlıklarıyla dikkat çeken kadınlar ve erkekler seçildi. Törende ödül almak için sahneye çıkan Uraz Kaygılaroğlu, konuşma yaptığı esnada arkasında gülen Cem Yılmaz’ı uyarması damga vurdu. Törenin ardından uzun bir açıklama yapan Mabel Matizödül vermek için yayınlandığını ancak sahneye çıkartılmadığını söyledi.

Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşım yapan Mabel Matizyaşananları şu sözlerle anlattı: “1-1.5 ay kadar önce GQ Türkiye ekibinden, Yılın İyi gecesinde ödüllerinden biri takdim etmeye yönelik bir rica ve teklif aldı. ” Klibiyle ilgili yaşanan sansür haberleri ve yoğun gündem sonucu GQ Türkiye ekibinin oğlu gün benle ilgili takdimden vazgeçtiğini, gün boyu kendi içlerinde bunun görüşmelerinin / tartışmalarının gözlemlerinin birinci ağızdan okuyucusu” dedi.

Ödül töreninde sahneye çıkarılmayan Mabel Matiz'e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya'dan destek

Törende Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı ileri yola Cem Yılmaz, Mabel Matiz’in paylaşımına sessiz kalmadı. Kendi yaşadığı olaya sahip olduğu Yılmaz, “Ah sevgili kardeşim, bunları konuşamazlar. Cem Uraz’a gülmüş eki ekii üküü yü konuşuyorlar, böyledir” dedi.

Ödül töreninde sahneye çıkarılmayan Mabel Matiz'e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya'dan destek

Gecede rol aldığı dizilerdeki başarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Uraz Kaygılaroğlu, Yılın Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Ödülünü Cem Yılmaz’ın elinden alan Kaygılaroğlu, konuşma yaptığı esnada arkasında Yılmaz’ın gülmesine sinirlenerek “Ciddi bir şey konuşuyorum” diyerek uyarıda bulundu.

Ödül töreninde sahneye çıkarılmayan Mabel Matiz'e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya'dan destek

Cem Yılmaz’ın ardından bir destek paylaşımı da Hazal Kaya’dan geldi. Instagram hesabından Matiz’in paylaşımını yayınlayan Kaya, “Canım benim iyi ki paylaştın. Bilme arşivlerimiz önemli” dedi.

Ödül töreninde sahneye çıkarılmayan Mabel Matiz'e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya'dan destek

Mabel Matiz’in paylaşımının hemen ardından bir süre sonra GQ Türkiye’den geldi. Matiz’in GQ Türkiye’nin kapaklarına bakıldığında pozun yer aldığı yere “Yaşanan çatışmalarla, ifade edildiği şekilde bir kastımız olmasa da son derece nazik bir dille organizasyonundan elde ettiğimiz hatamızı ortaya koyan sevgili Mabel Matiz’i üzdüğümüz için aldığımızı belirtmek isteriz. Bize her daim ilham veren Mabel ‘i anlıyoruz, bir arada, güzel ve yerinde bir gelecek hayalini paylaşıyoruz’ denildi.

İlgili Haberler

Ecem Altan

Mabel Matiz GQ Türkiye Hazal Kaya Cem Yılmaz Magazin Haberler

Yorum yapın