Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve harika saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler. Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en görkemli gecesi 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşuyor. Pantene ana sponsorluğunda Hürriyet tarafından düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz doldurdu. Pantene önderliğinde gerçekleştirilen BlindLook iş birliği sayesinde görme engelli bireyler de bu sene ilk kez Pantene Altın Kelebek gecesinde kırmızı halı heyecanına ortak olma şansı buldu. Demet Özdemir Koç, Rachel Araz Kiresepi, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin, Zeynep Bastık, Edis, Bengü, Ebru Yaşar, Sefo, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hafsanur Sancaktutan, Deren Talu, Nisa Bölükbaşı, Onur Seyit Yaran, Fezi Altun, Seçkin Süngüç,  gibi pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

Ödül töreni öncesi ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve harika saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler.

Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en kraliyet gecesi 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllere kavuşuyor.

1670554718 654 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

Pantene ana sponsorluğunda Hürriyet tarafından düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini içeren güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz doldurma.

Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

Pantene ebeveyninde kullanılan BlindLook iş birliği sayesinde görme engelli kişiler de bu sene ilk kez Pantene Altın Kelebek gecesinde kırmızı halı heyecanına ortak olma şansı buldu.

1670554718 293 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

Demet Özdemir Koç, Rachel Araz Kiresepi, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin, Zeynep Bastık, Edis, Bengü, Ebru Yaşar, Sefo, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hafsanur Sancaktutan, Deren Talu, Nisa Bölükbaşı , Onur Seyit Yaran, Fezi Altun, Seçkin Sungüç gibi pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

1670554718 756 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

1670554718 621 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika1670554718 541 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

1670554718 126 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika1670554719 240 Odul toreni oncesinde unlu isimler birbirinden sik kiyafetleri ve harika

Yorum yapın