NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’de Ceyda Düvenci’nin konuğu olan İbrahim Büyükak, aile yaşamından kariyerine dek eğlenceli bir sohbete imza attı. İbrahim Büyükak, oğlu Aslan’dan bahsederken “Benim çocuğumun Brad Pitt’in çocuğu gibi olmasını anlayamıyorum. Sapsarı, masmavi gözlü… Çok mutluyum” diyerek Ceyda Düvenci’yi kahkahalara boğdu.  Eşiyle tiyatroda tanışmışlar İbrahim Büyükak, eşi Nurdan Büyükak’la tanışmalarını da anlattı. Büyükak “Ben lise sondaydım. Tiyatrodaydım, tiyatroda tanıştık. Nurdan o zamanlar aktivite olsun diye küçük bir rolde oynuyordu.. Uzun süre arkadaşlığımız oldu, anlaşınca da ilişkiye, sonra aşka, sonra evliliğe dönüştü” dedi.    Programın en eğlenceli dakikaları ise İbrahim Büyükak’ın oğlu Aslan’ın yakışıklılığından ve tatlılığından bahsederken ki cümleleri idi. Büyükak: “Benim çocuğumun Brad Pitt’in çocuğu gibi olmasını anlayamıyorum. Sapsarı, masmavi gözlü… Çok mutluyum” açıklaması stüdyoyu kahkahaya boğdu.  Benim gibi deliye psikolog lazım Ceyda Düvenci’nin ‘Psikoloğa aşık olmak nasıl? Evde durum nasıl?” sorusuna ise İbrahim Büyükak “Terzi kendi söküğünü dikemiyor ama benim gibi deliye psikolog lazım. Eşimden akademik bilgi de öğrendim bu arada, yazarken çok işime yarıyor… Birbirimize faydamız oldu, çocuk ve ergen psikoloğu olduğu için Aslan’ın bakımı için müthiş bilgiler veriyor. Eşimin bakış açısı bizi çok rahatlatıyor” dedi.  Yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta için her gün NTV’de ekrana geliyor. 

Bambaşka Sohbetler’de Ceyda Düvenci’nin yayınladığı NTV ekranlarında konuğu olan ibrahim büyükak, aile yaşamından kariyere dek eğlenceli bir sohbete imza attı. İbrahim Büyükak, oğlu Aslan’dan bahsederken “Benim çocuğumun Brad Pitt’in çocuğu gibi olmasını anlayamıyorum. Sapsarı, masmavi gözlü… Çok farklı” diyerek Ceyda Düvenci’yi kahkahalara boğdu.

NTV ekranlarinda yayinlanan Bambaska Sohbetlerde Ceyda Duvencinin konugu olan Ibrahim

Eşiyle tiyatroda tanışmışlar

İbrahim Büyükak, eşi Nurdan Büyükak’la tanışmalarını da anlattı. Büyükak “Ben lisedeydim.

Programın en eğlenceli dakikaları ise İbrahim Büyükak’ın oğlu Aslan’ın misafirlerinden ve tatlılığından bahsederken ki cümleleri idi. Büyükak: “Benim çocuğumun Brad Pitt’in çocuğu gibi olmasını anlayamıyorum. Sapsarı, masmavi gözlü… Çok zıt” anlatımı stüdyoyu kahkahaya boğdu.

1681473311 280 NTV ekranlarinda yayinlanan Bambaska Sohbetlerde Ceyda Duvencinin konugu olan Ibrahim

Benim gibi deliye psikolog lazım

Ceyda Düvenci’nin ‘Psikologa aşık olmak nasıl? Evde durum nasıl?” sorusuna ise İbrahim Büyükak “Terzi kendi söküğünü dikemiyor ama benim gibi deliye psikolog lazım. Eşimden akademik bilgi de öğrendiğim bu arada, yazarken çok işime katkıda bulunuyor… Birimize faydamız oldu, çocuk ve ergen psikoloğu olduğu için Aslan’ın kapsamı için muhteşem bilgiler veriyor. Eşimin bakış açısı bizi çok rahatlatıyor” dedi.

Yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta için her gün NTV’de ekrana geliyor.

Yorum yapın