Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu için “Sonucu hak etmedik” diyen Nagihan Karadere, Survivor defterini kapattı

Gökay Kalaycıoğlu’nun Ulusal Kanal’da yayınlanan Ulusal Masa konuk konuk olan Survivor yarışmacısı Sema Aydemir Nagihan KaradereNisa’nın şampiyonluğu hakkında konuştu.

“PERFORMANS YARIŞMASINDA NİSA ŞAMPİYON OLACAK ELEŞTİRİ GELDİ”

Sema Aydemir, “Acun Bey birisinin umutlu olacak. İste İhsan Tarkan olurdu. Kardeşi gibi. Belki ben olurdum ben onun iş olacaktı. Belki çok sevdiği oyuncu dostları geldi. Acun olsun Nisa şanslı olsun ister gibi bir yarışma tercihi yok.Ama burada Nisa ben oynamayacağım deyip sen ya da bizde tercih edecekler. Bizde çok iyiler geliyor ya.

“DEMEK Kİ SURVIVOR PERFORMANSLARI YARIŞMASI DEĞİL”

Kalaycıoğlu’nun “Sen bu durumu sindirdin mi?” Tahmindeyken sözlerine devam eden Aydemir, söylediğini söyledi: “Ben kadın vardım. İçime sindirdim Nagihan vardı, ben vardım, Seda vardı, Birsen yoktum, Merve vardı. bizde hep şey vardı. Yarışma olarak bir aradan eksik ama diğer yandan o kadar iyi olmuş ki o. Buna yorum yapamıyorum. Yarışmacı için yapamıyorum. Bize laf düşmüyor Kazanmış bir kızı ben yorumlayabilirim ki?

NAGİHAN: SONUCU HAK ETMEDİK

Programa telefonla bakan Nagihan Karadere ise yarışma hakkında bilgilendirme yaptı. Bu olayı hak etmediklerini söyleyen Nagihan, “Yolda’da herkes herkes sitem ediyor. Kimseden iyi bir şeydım. Performans ısıtıcında daha çok hak eden oldu. Belki yüzüm diye böyle şeyler denemek ama sosyal medyadan da böyle şeyler görünüyor. İsim gerek yok. Biz çok zorlandık. Sonucun böyle olmaktan dolayı kırım. Orada 6 ay tartışıldı. 6 ay tartışmayı aslında hepimiz şampiyonuz tek kişik olarak kaldırıcı olarak kullandık.

SURVIVOR DEFTERİNİ KAPATTI

Bir Survivor’a katılmayacağınızı Karadere, şu şekilde söyleyelim: “Artık üzerinde bakacağım. gitmek isteyen gidemedi.”

Ecem Altan

Nagihan Karadere Nisa Bölükbaşı Sema Aydemir Magazin Haberleri

Yorum yapın