Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Aşka Geldi

2017 yılı düzenleme ‘Survivor’ı umut Ogeday Girişken ile Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı‘nın ortaya çıkışı ortaya çıkmak.

Gazeteci Arif Hür, Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken’in bu yıl içinde nişanlanabileceğini öne sürmüştü.

SAHİLDE ROMANTİK ANLAR

Bütün bu olayın ardından Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken, dün Suadiye’de kürek yarışmalarını takip etti.

Çiftin sahildeki romantik anları dikkat çekti.

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 1992 yılında Adana’da doğumda ve eğitimde devam etti. okul için bir okul için bir okuldan mezun oldun ve Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümü hak kazandı. Daha sonraki eğitim eğitimini tamamladı.

Sporcu tarihi ile sıklıktan söz konusu Ogeday o sistemle ilgililer tarafından tercih edilmemiştir ve beraberinde kürek sporu Fenerbahçeli bir sporcu olarak de yıl kadar kürekda yer aldı. Erken doğum küreklerine gönül veren Ogeday’i sevindirecek olanlar olacak ailesini ve ülkesini onurlandırdı. Dünya’nın adının adının geçtiği Ogeday Girişken, 2017 yılında Survivor ‘da yarıştı. Girişken, Surivor 2017’yi şampiyon olarak tamamladı.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğ. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için denize girmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

8 yaş profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayın. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı. 15 yaşına kadar suya düştü ve denize hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna sahip olmak ve bu mücadele oyunu oynamak.

umutlu ekip enküçüğü olarak, libero karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20’de ikincilik elde etti. 2018’de okumaya başlamak ve bu yolu voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020’de hayran kitlesini genişletti.

Bölükbaşı, Survivor All Star 2022’de ise şampiyon oldu.

Survivor All Star Ogeday Girişken Nisa Bölükbaşı Dergisi Haberler

Yorum yapın