Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Nisa Bölükbaşı sevgilisi kim? Nisa Bölükbaşı hayatı ve biyografisi!

Nisa Bölükbaşı‘nın merak hayatı yaşanıyor. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasına katılan Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler var. Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Nisa Bölükbaşı sevgilisi kim? Nisa Bölükbaşı hayatı ve biyografisi!

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı’nın babası Türk ve Boşnak asıllı, annesi ise Çek asıllıdır. Daha 3 aylıkken annesiyle, sonra yalnız yüzeye başlayarak Nisa Bölükbaşı 6 yaşında Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi yüzünü takımında yer almaya başladı. Aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edilen Nisa Bölükbaşı dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

Survivor Nisa’nın sporla ilişkisi bununla da bitmiyor. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, bekar ve çiftler karşılaşmaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıllık performans sergiledi. 15 kez yüzünüze gülerek hocası oldu. Bunun yanında karşılaşma başladı. Takımının en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde hareket etmeye devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 yılında ikincilik elde etti. Nisa Bölükbaşı 2018’de mimarlık okumaya başladı. Okul için voleybol oynamak zorunda kalan Nisa Bölükbaşı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor. Survivor Nisa 1.70 cm boyunda ve 60 kilodur.

Nisa Bölükbaşı Kimdir Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın