Nisa Bölükbaşı ile Ogeday sevgili mi?

Survivor müsabakası sırasında göz önünde yaşarken ikili, Türkiye’ye döndükten sonra aşklarına dolu dizine devam etti. Evlenecekleri beklenen çiftin kötü haber geldi. Nisa Bölükbaşı ile Ogeday sevgili mi ve Nisa Bölükbaşı ile Ogeday ayrılan mı soruları geliyor geliyor. Nisa Bölükbaşı ile Ogeday sevgili mi? Nisa Bölükbaşı ile Ogeday sevgili mi? Nisa Bölükbaşı ile Ogeday ayrıldı mı?

NİSA BÖLÜKBAŞI İLE OGEDAY SEVGİLİ Mİ?

Survivor’ın son şampiyon olan ve beklenen günlerce tartışılan Nisa Bölükbaşı, aynı yarışmada olduğu Ogeday Girişken ile uzun zamandır aşk yaşıyor. Müsabaka sırasında göz önünde yaşamayan ikili, Türkiye’ye döndükten sonra aşklarına dolu dizine devam etti. Evlenecekleri beklenen çiftin kötü haberi geldi.

NİSA BÖLÜKBAŞI İLE OGEDAY AYRILDI MI?

Survivor’da aşk yaşamaya başlarken ve evlenecekleri düşünüldüğünde Nisa Bölükbaşı ile Ogeday Girişken’in kırılma noktasına vardığı ileri sürüldü. Sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkaran ikili, birlikte çektirdikleri fotoğraflar da sildi.

Sosyal medya hesaplarından sık sık romantik pozlarını paylaşan ikilinin ayrılığına hükmettiği iddia edildi. Nisa ve Ogeday’ın Instagram’dan birbirini takipten çıkartarak efendilerinin da s olması ayrılık iddiasını güçlendirdi. İkiliden ayrılık iddiasına henüz bir açıklama gelmedi.

Nisa Bölükbaşı ile Ogeday sevgili mi?

Ogeday Girişken Nisa Bölükbaşı Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın