Nikahtan 2 ay sonra düğün yapan hamile Demet Evgar, bekar kadınlara mesir macunu dağıttı

Başarılı oyuncu Demet Evgar, 6 yıldır aşk yaşayan işletmeci Levent Babataş ile mart düğün törenine devam ediyor. Evgar’dan önceki günlerdeki anneliğe geçiş bölümünden hamileyken. Çift, önceki akşam da yakın arkadaşlarla düğün yaptı.

GELİN ÇİÇEĞİ YERİNE MESİR MACUNU DAĞITTİ

Emirgan’daki evin içinde nişan yapan Demet Evgar, çok kullanıcı olmayan bir gelinlik tercih etti. Evgar, ünlü isimlerin akınında tarihteki tarihteki çiçek yerine bilinen kız arkadaşlarına mesir dağıtımı dağıttı. Eşiyle kamera ekipmanı çok mutlu olduğunu söylüyor çift, doğacak kızları için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Daha önce nikah işlemleriyle ilgili çiftin düğünlerindeki nikahını da Camdaki Kız dizisinin Tuğrul Tülek nikahıydı.

Nikahtan ay sonra düğün yapan hamile Demet Evgar, bekar 2 mesir dağıttı

DÜĞÜN KOMŞULARI RAHATSIZ ETTİ

Ünlü çiftin emirgan’daki evlerinin dövmelerini tamamlamalarını rahatsız etti. Hem müzik sesinden hem de sokaklara park olan araçlardan rahatsız olan mahalle sakinleri, bu güzelliklerini da sosyal medyadan dile getirdi. Evgar’ın komşuları bu ünlü ünlü oyuncuya yakışmadığını belirtti. Soss Doğan da sosyal medyadan tepki gösterme “Ergan’ın sokaklarını sokaklarını evini tutsanları hiçleri demeden mahvetti! .

Nikahtan ay sonra düğün yapan hamile Demet Evgar, bekar 2 mesir dağıttı

Nikahtan ay sonra düğün yapan hamile Demet Evgar, bekar 2 mesir dağıttı

Ecem Altan

Demet Evgar, Düğün, Magazin, Haberler

Yorum yapın