Nihat, Derya’yı Yerden Yere Vurdu /Video

Show TV’nin ilgiyle izlenen yarışması ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in fenomen ismi Nihat Doğan, dün akşam yayınlanan haftada, bu kez Derya’ya yönelik sözleriyle damga vurdu.

Dokunulmazlık oyununu kazanan Nihat, Ada Konseyi’nde Tefik’i koruma altına aldı. Ada Konseyi’ne geçildiğinde, Nihat Derya’ya nasihatlarda bulundu.

“Bak yüzücü kardeş” diye sözlerine başlayan Nihat, “Havuzda iyi yüzdüğünü söylediler. Lakin bize göre meselesi, havuzun o temiz sularında yüzmek değil. Esas mesele hayat okyanusunda köpek balıklarıyla yüzmektir. Lakin bizden koktuğunu izinsin.Unutma ki, bu tarih korkları değil, tarihe inandıkları için bedel ödemeyi gözetleyen alanlar yazar.Geçenlerde İskoçya’da İngilizlere karşı özgürlük mücadelesi veren William Wallace gibi.Çünkü bize göre meseleyi yaşamaktan sonra ölmek demek değil.Mesele ödükten sonra yaşamaktır. oldu mu, yolu açık olsun” şeklinde konuştu.

Oylama sonucu Özge, Ebru ve Derya’nın adını yazdırırken, en çok Özge’nin ismi çıktı. Özge’de oylamaya Ebru ile gitmeye karar verdi. Oylamaya göre, ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de bugün adaya veda eden isim belli olacak.

Güncel Haberler

Yorum yapın