Nicole Kidman’lı ‘Expats’ın yayın tarihi belli oldu

Başrollerini Nicole Kidman, Sarayu Blue ve Ji-young Yoo’nun paylaştığı Lulu Wang imzalı ‘Expats’ 26 Ocak 2024’te Prime Video’da yayınlanacak.

Prime Video altı bölümlük ‘Expats’ dizisinin 26 Ocak 2024 günü yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Janice Y. K. Lee’nin dünya çapında çok satan ‘The Expatriates’ adlı romanından uyarlanan ve Lulu Wang’in yönettiği diziye ait ilk görsel de paylaşıldı.

Expats dizisinin kadrosunda Oscar ve Emmy ödüllü Nicole Kidman (Big Little Lies, The Undoing), Sarayu Blue (Never Have I Ever, Blockers), Ji-young Yoo (The Sky Is Everywhere, Smoking Tigers), Brian Tee (Chicago Med, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows) ve Jack Huston (House of Gucci, Fargo) rol alıyor. Kidman ve Lulu Wang’in aynı zamanda yönetici prodüktörlüğünü üstlendiği dizinin Avrupa prömiyeri 9 Ekim’de BFI Londra Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşecek.

2014 yılında çalkantılı bir dönemin yaşandığı Hong Kong’da geçen Expats, ani bir aile trajedisinden sonra hayatları kesişen üç Amerikalı kadın – Margaret (Nicole Kidman), Hilary (Sarayu Blue) ve Mercy’nin (Ji-young Yoo) etrafında gelişiyor. Ayrıcalıklı yaşamların sorgulandığı dizi, mağduriyet ile suçluluk arasındaki çizgi bulanıklaştığında neler olabileceğini gözler önüne seriyor. Dizide Margaret’in kocası Clarke’ı Brian Tee ve Hilary’nin kocası David’i Jack Huston canlandırıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın