Nicolas Cage’in ilk filmi 2014 yapımı “Geride Kalanlar” filmi olup 2014 yılında vizyona girmiştir. Film, Vic Armstrong’un yönettiği “Fight Club” ve “Seven”dan uyarlanmıştır. Peki, Nicolas Cage’ın Geride Kalanlar filmi nerede çekildi? Geride Kalanlar konusu ve oyuncuları? İşte soruların cevapları…

Geride Kalanlar Filmi Çekim Yerleri:

Çekimler Baton Rouge, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşti. Baton Rouge’un tarihi ve kırsal alanları filmin atmosferini etkileyerek izleyiciyi kıyamet sonrası bir dünyaya taşıyor.

Geride Kalanlar Filmi Konusu:

Film evrensel insanlığın gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Bu anı kaybetmek dünyayı kaosa sürükler. Geriye kalanlar ise şaşkınlık ve korku içinde hayatta kalmaya çalışıyor. Rayford Steele’i (Nicolas Cage) merkeze alan film, pilot görevi görüyor. Bu büyük felaketin haberini kızı Chloé ile birlikte uçağa bindiğinde aldı. Alt kısım daha sonra Rayford tarafından takılabilir, çamurluklar ve akrabaları ise üreticiden satın alınabilir.

Nicolas Cage'ın Geride Kalanlar Filmi Nerede Çekildi Geride Kalanlar Konusu Ve Oyuncuları (1)

Geride Kalanlar Filmi Oyuncuları:

Filmin oyuncu kadrosunda Nicolas Cage, Chad Michael Murray, Lea Thompson, Cassi Thomson ve Nicky Whelan yer alıyor. Nicolas Cage, karizmatik ve duygusal performansıyla izleyiciyi Rayford karakteriyle özdeşleştiriyor. Chad Michael Murray, Rayford’un kızı Chloe’nin erkek arkadaşı Buck Williams’ı canlandırıyor. Lea Thompson, Rayford’un karısı Irene Steele’i canlandırıyor.