Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisiyle gündeme oturan Murat Boz, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Yakışıklı şarkıcının on parmağında on marifet… Sesi ve yakışıklılığıyla kızların aklını başından alan Muraz Boz, şimdi de oyunculuğa soyundu.  2014 yılında başarılı oyuncu Büşra Pekin ile ilk başrolünü canlandıran Murat Boz; Hadi İnşallah, Kardeşim Benim, Dönerse Senindir, Kardeşim Benim 2, Öldür Beni Sevgilim ve şimdi de Zeytin Ağacı yapımlarıyla başarısını ortaya koydu.  Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde Murat Boz ve Tuba Büyüküstün’ün öpüşme sahneleri gündemden düşmemişti. Sosyal medyada paylaşılan o görüntüler olay yaratmıştı. 11.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaştı. Yakışıklı şarkıcının paylaştığı fotoğrafta bir detay dikkat çekti. Boz, uzaklara baktığı karesini takipçilerinin beğenisine sundu. Yakışıklı şarkıcı, kalbine Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı etiketleyince olanlar oldu. Ezgi Mola, Boz’un fotoğrafına “Kalbine de Mustafa beyi mi etiketledin Murat’cım?” yorumunu yaptı.  Ezgi Mola’nın esprili yorumu sosyal medyada gündem oldu.

Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde Murat Boz, paylaşım sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Yakışıklı çekicinin üzerinde parmağında marifet… Sesi ve yakışıklılığıyla kızların niyetini sadece alan Muraz Boz, şimdi de oyuncu soyundu.

2014 yılında başarılı oyuncu Büşra Pekin ile ilk kez canlandıran Murat Boz; Hadi inşallah, Kardeşim Benim, Dönerse Senindir, Kardeşim Benim 2, Öldür Beni Sevgilim ve şimdi de Zeytin ağacı üretmekten çıkarmasından ortaya koydu.

Netflixte yayinlanan Zeytin Agaci dizisiyle gundeme oturan Murat Boz paylasimlariyla

Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde Murat Boz ve Büyüküstün’ün öpüşme sahneleri gündemden düşmüştü. Sosyal medya görüntü o olay yaratmıştı. 11,2 milyon takipçisinin sahibi olduğu Instagram hesabından eşit olarak ayrıldı.

1661160498 249 Netflixte yayinlanan Zeytin Agaci dizisiyle gundeme oturan Murat Boz paylasimlariyla

Yakışıklı oyuncunun fotoğrafta bir detay dikkat dikkat çekti. Boz, izleyicilerin beğenisinin beğenisine sunduklarından uzak bakış açılarını yansıtmıyor. Yakışıklı şarkıcılar, kalbine Ezgi Mo’nun sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı etiketleyince oldu. Ezgi Mola, Boz’un fotoğrafına “Murat’cım Kalbine de Mustafa beyi mi etiketledin?” yorumunu yaptı.

Ezgi Mola’nın esprili yorumunu sosyal medyada gündem oldu.

Yorum yapın