Netflix Türkiye sosyal medyasında Şahmaran dizisine yönelik paylaşımlar sürüyor. Platform dizinin reklamını Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir üzerinden yürütüyor. Bu durum Şahmaran dizisinde rol alan Mahir Günşiray’ı rahatsız etti. Şahmaran dizisinde rol alan Mahir Günşiray, dizinin tanıtımlarında Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir’in sürekli olmasından rahatsız oldu. Şahmaran’da oynayan Mahir Günşıray, “Bravo! 3 kişilik dizi yapmışsınız! Başarılarınız devamını dilerim” diyerek tepkisini gösterdi. “AKILSIZ TANITIM TAKTİKLERİ…” Netflix Türkiye hesabına yorum yazarak tepkisini gösteren Günşiray, “Bir film ya da dizi, çekim ekibi dışında oyuncu ekibinin işidir. Çağımızda – özellikle Türkiye’de- ucuz ve akılsız tanıtım taktikleri birkaç kişiyi ön plana çıkarıp başarı sağlamak amacında oluyor, oysa -en çok emeği ve başarısı olan başroldeki oyuncular dışında- tüm oyuncuları da tanıtmayı hedeflese işin kendisi de bundan büyük fayda görür. Ama sığ bakış açısı hakim” dedi.

Netflix Türkiye sosyal medyasında Şahmaran diziye yönelik paylaşımlar sürüyor. Platform direktörleri reklamını Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir üzerinden yürütüyor. Bu durum Şahmaran dizisinde rol alan Mahir Günşiray‘ı rahatsız etti.

Şahmaran dizisinde rol alan Mahir Günşiray, dizinin tanıtımlarında Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir’in sürekli olarak rahatsız edici oldu. Şahmaran’da oynayan Mahir Günşıray, “Bravo! 3 kişilik dizi yapmışsınız! Başarılarınızın devamını dilerim” diyerek tepkisini gösterdi.

Netflix Turkiye sosyal medyasinda Sahmaran dizisine yonelik paylasimlar suruyor Platform

“AKILSIZ TANITIM TAKTİKLERİ…”

Netflix Türkiye hesabına yapılan yoruma tepkisini gösteren Günşiray, “Bir film ya da dizi, çekim ekibi dışında oyuncu ekibinin işidir. Çağımızda – özellikle Türkiye’de- ucuz ve akılsız tanıtım taktikleri birkaç kişi ön plana ulaşmak amacında oluyor, oysa -en çok emeği ve başarı olan başroldeki oyuncular dışında- tüm oyuncular da tanıtmayı hedeflese işin kendisinden de bundan büyük fayda görürler. Ama sığ bakış açısına hakim” dedi.

Yorum yapın