Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan izlenme rekorları kıran “Yasak Elma” dizisi setinde tanışmış aşk yaşamaya başlamıştı. Gökhan Alkan’ın diziye veda etmesinin ardından Nesrin Cavadzade ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Sosyal medyapaylaşımlarıyla sürekli gündeme gelen ikilinin birbirlerini alınlarına ve kalplerinin üzerine etiketlemeleri ise uzunca bir süre konuşulmuştu. Ancak Cavadzade ve Alkan’ın evlilik kararı almasının ardından mutluluğu kısa sürdü. Ünlü çift, ilişkilerini noktalama kararı aldı. İlk hamle Alkan’dan geldi ve eski aşkını sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Nesrin Cavadzade’nin de Gökhan Alkan ile birlikte yer aldığı fotoğrafları sosyal medyadan kaldırması ve eski sevgilisini takibi bırakması bir aşk defterinin de kapandığını gösterdi.

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan “Yasak Elma” dizisi setinde tanışmış aşk rekorları kıran. Gökhan Al’ın diziye veda yaşadığın Nesrin Cavadzade ile aşk ortaya çıkmasıyla ortaya çıkacak.

Sosyal medyapaylaşımlarıyla sürekli uzun gelenlerin sürelerinin alınıp üzerine düşünülmüş olanları iseca bir konuşulmuştu. Ancak Cavazade ve Alkan’ın evlenmesi kolay’ kısa kısa sürdü. Ünlü çift, noktalama belirleyicileri.

İlk hamle Al’ı sosyalleşmeye bekliyoruzdan geldi. Nesrin Cavadzade’nin de Gökhan Alkan ile birlikte yer fotoğrafları sosyaldan küçük resimleri ve eski sevgilisini tutması bir aşk defteri de kapandığını gösterdi.

Yorum yapın