Neler Oluyor Hayatta CANLI izle! Kanal D Neler Oluyor Hayatta 28 Kasım Canlı izleme linki! Neler Oluyor Hayatta bugünkü bölüm izleme linki!

Gündüz kuşağının en sevilen programlarında ilk sıralarda yer alan Neler Oluyor Hayatta kalan izleyicileri programı sıkı sıkıya takip ediyor ve canlı izleme linkini araştırıyor. Hafta içi her gün seyirci ile buluşan sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı yapıyor. Gündeme dair konuların konuşulduğu programda seyircilerin ilgisini çekiyor. İzleyicilerin merakla araştırdığı anlattığın biri ise Neler Oluyor Hayatta CANLI izle! Kanal D Neler Oluyor Hayatta 28 Kasım Canlı izleme linki! Neler Oluyor Hayatta bugünkü bölüm izleme linki!

Sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yapmış olduğu Neler Oluyor Hayatta programı haftaiçi her gün saat 09:00’da Kanal D ekranlarında izle ile buluşuyor. İzleyicilerin merakla araştırdığı Neler Oluyor Hayatta CANLI izleme linki haberimizin devamında yer alıyor.

Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. babası ünlü şarkıcı Selçuk Ural’dır.

Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural, annesi ile hiç evlenmedi, 16 yaşına kadar çocuğu olduğunu dahi kabul etmemiştir. Ancak 17 yaşında babası velayetin geçebildi. Fındıkzade’de anneannesinin evi büyümüştür. Çocukluğunda ayakkabı boyamış, elektrikçide çalıştırdı ve su satarak götürmesini sağladı.

16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. Ardından Yeşilçam’dan üst düzey teklifler almaya başladı. Fekat okulu nedeniyle Amerika’ya gitti, geldi. İlk olarak 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi ile ünlü Hakan Ural, 1987 yılında Serpil Çakmaklı, Harika Avcı, Oya Aydoğan gibi birçok isimle başrol oynadı.

1999’da sahte çürük raporu nedeniyle 10 ay hapis cezasına çarptırılan Hakan Ural, 3713 sayılı Şartlı Tahliye Yasası’ndan yararlanarak cezasının 5’te 2’sini yattıktan sonra tahliye edildi. Hakan Ural, zorla askere alındı. Acemi eğitimini Hatay’da yaptı, kalan aylarını da Van’da asker olarak başardı.

1988’de şarkıcı Sibel Can ile evlenen Hakan Ural, genç yaşta baba oldu. Çiftin evliliklerinden Melisa ve Engincan’ın iki çocuğu bulunmaktadır. Ural, Sibel Can ile evliliği emlakçılık yaptı. Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Hülya Avşar’ın şu an oturdukları evleri Hakan Ural satıyor. Çift 1999 yılında boşandı.

Hakan Ural 2002 yılında tanıştığı Saray Halı’nın sahibi torunu Ezgi Can ile 2005 yılında evlendi. Gisella mülklerinin bir kızı daha vardır.

2008 yılında Kadir İnanır’ın başrollerinde oynadığı “İpsiz Recep” adlı dizide Hakan Ural; Burcu Kara, Nihat Nikerel, Mesut Akusta ile birlikte rol aldı.2009’da “Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi” adlı sinemanın kahramanı Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Sürmeli ile birlikte oynadı.

2012 yılında “Araf Zamanı” adlı dizide Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Sermin Hürmeriç, Kürşat Başar, Burak Sergen ile beraber rol aldı.

Hakan Ural, 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan Kod Adı KOZ filmini oynadı. Cem Kurtoğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırdığı filmde Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Turgay Tanülkü, Orhan Kılıç, Hakan Ural, Yılmaz Gruda gibi oyuncular rol aldı.

Neler Oluyor Hayatta CANLI izle!  Kanal D Neler Oluyor Hayatta 28 Kasım Canlı izleme linki!  Neler Oluyor Hayatta bugünkü bölüm izleme linki!

Nur Tuğba Namlı, 15 Haziran 1983’te Mersin’de dünyaya geldi. İkizler burcu olan güzel sunucunun boyu 1.65 cm, kilosu ise 54 kg’dır. Tam ismi Nur Tuğba Algül Namlı’dır.

Üniversiteye kadar Mersinde yaşayan başarılı isim Üniversiteyi Balıkesir Üniversitesi’nde okudu ve buradan mezun oldu. Nur Tuğba Algül Namlı üniversite döneminin ardından Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranı gelen “Var Mısın Yok Musun” yarışmasına konuk olarak katıldı ve burada tanınarak ünlü oldu.

İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre göreve layık sonra NTV kanalına transfer oldu ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmasının gündüz kuşağında yayınlanan programı “Ütopya Panorama” sağladığı sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmasının bitmesinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışması Survivor’ın gündüz kuşağında yayınlanan ve yarışmada sonunda baskın kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama’nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

Nur Tuğba Algül 2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir. Çiftin 2 tane çocuğu var.

Neler Oluyor Hayatta Nur Tuğba Namlı Hakan Ural Kanal D Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın