Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere hastalığı ne?

Nagihan Karadere ne bölümü ve Nagihan Karadere hastalığı ne olmaktan çıkıyor. Kanser sürecinden bahsetmeen Karadere, canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz dinlemek konuk olan Nagihan Karadere ne kanseri ve hastalığı ne olduğu merak ediliyor. Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere hastalığı ne? Detaylar haberimizdedir…

NAGİHAN KARADERE NE KANSERİ?

Geçtiğimiz haftalarda rahim ve göğüs kanserine yakalandığı öğrenilen Nagihan Karadere, bugün katıldığı canlı yayında Survivor sürecinden bahsederken duygusal anlar yaşadı. “Survivor benim verdiklerimi altüst etti” diyen Karadere, 1 yaşındaki oğlunu kundakta bırakmaya dayanamayarak ağladı.

NAGİHAN KARADERE HASTALIĞI NE?

Göğüs ve rahim kanseriyle mücadele eden Karadere, sağlık durumuyla ilgili “Survivor’dan düşmece yükü sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. başındayım.Yurt dışında geliştirilmiş ilaçlar üzerine.

Acun Ilıcalı, önceki haftalarda katıldığı Survivor Panorama’da yarışmasının sahte olduğunu savunan Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasını eleştiren Nagihan Karadere için “Nagihan birinci olamadığı için bozuldu. O hangi özelliğiyle birinci olacağına ben çözemedim” demişti. Ilıcalı’nın bu sözlerine çok kırıldığını söyleyen Karadere, gözyaşlarına hakim olamayarak “Survivor benim verdi altüst etti. 1 yaşındaki çocuğumu taşıdığım, evliliğim bitti. Bu kadar emek vererek rekor kırdığım bir olayda bunların söylenmesi üzdü.Aramızda sıkıntı yok, o sözlerden sonra hemen konuştuk.

Nagihan Karadere ne kanseri?  Nagihan Karadere hastalığı ne?

Nagihan Karadere Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın