Nagihan Karadere kanser mi? Nagihan Karadere ne kanseri?

Nagihan Karadere kanseri mi? 2016, 2018 ve 2022 yıllarında Survivor’da mücadele eden ve başarıyla sahip oldukların söz ettiren ve geçmişte kendi güzellik merkezini veren milli sporcu Nagihan Karadere‘nin kansere yakalandığı öğrenildi. Nagihan Karadere kanseri mi? merak ediliyordu. Nagihan Karadere ne kanseri? Detaylar haberimizde…

NAGİHAN KARADERE KANSER Mİ?

Survivor’daki başarılarıyla ünlü Nagihan Karadere’nin 1. evlilik kanserler mücadele ettiği öğrenildi. Hastalığıyla ilgili konuşan Karadere, “Hastalığımı ailem dahi yürütme, yeni modeller. Benim için dua edin” dedi.

“BİR AY ÖNCE KANSER OLDUĞUMU ÖĞRENDİM, BENİM İÇİN DUA EDİN”

Acun Ilıcalı’nın Survivor Panorama’daki “Nagihan hangi özelliğiyle yarışmada birinci olacak?” sözlerinden sonra Nagihan Karadere’yi arayan gazeteci Bilal Özcan, kahreden bir haber gider. Özcan’a ulaştığını Acun Ilıcalı’nın başarısızlığından dolayı çok üzüldüğünü söyleyen Karadere, kendisine bir ay önce kanser muayenesi konulduğunu söyledi. Hastalığıyla ilgili konuşan ünlü isim, “Ben emeğime dayandım, kırıldım. Kendi derdime düştüm ben. Nasıl canım yanıyor anlatamam. 1 ay önce kanserin ölmediğini ve herkes ekmeğini oynuyor. Saatler ağlıyorum. Hastalığımı ailem dahi, yeni geçenler, bugün anneme söyledim. Lütfen. benim için dua edin” dedi.

Nagihan Karadere kanseri mi?  Nagihan Karadere ne kanseri?

Nagihan Karadere kanseri mi?  Nagihan Karadere ne kanseri?

Nagihan Karadere Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın