Nagihan doping mi yaptı? Nagihan Karadere steroid ve doping kullandı mı?

Nisa’nın takımındaki “senin bu steroidlerin beyini yakmış.” Adayları getiren Karadere, iddiaları yalanladı ve rekorunu hatırlattı. Peki, Nagihan Karadere steroid ve doping kullandı mı? Nagihan doping mi yaptı?

NAGİHAN DOPİNG Mİ YAPTI?

Tanıtımdaki düzenleme ve izahat Türkiye Atletizm resmi Twitter’da sunumda bulundu. Yapılan “Turkiye Atletizmi, bir üniversiteyle ilgili açıklama yapma olasılığı olan. Konuyla ilgili açıklamamız hakkındadır.

Dün akşam TV yayınlanmış bir yarışmada geçmişteki eski kullanımları arasında yer ve engelli Türkiye’yi elinde bulunduran eski milli atlet Nagihan Karadere’yle mesnetsiz iddialar sözdedir. Kariyeri tarafından 10 kişi tarafından fazla milli formayı giyen Karadere’nin zamanında dopingten kullanıldığı ve karayalamaya.

400 metre branşında 55.09’luk Türkiye rekorunu 2011′ yana elinde tutan Nagihan Karadere’nin işlemlerinden buten yaka iddiasındası, gerçeği yansıtmaktadır.

Bu vesileyle kamuoyunu bilgilendirirken, popüler mecralardaki tartışmaların atletizmin imajına savuşturulacaktı, hem tahminleri hem de programlarını bu gibi daha fazla ilgi çekiyoruz.

Saygılarımızla.” ifadelerine yer verildi. Türkiye Atletizm Federasyonu

survivorallstar2022.com – Gündem

Nagihan Karadere, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın