Mustafa Ceceli karda mahsur kalınca düet iptal oldu, Ekin Uzunlar konuklarına unutulmayacak gece yaşattı

Ekin Uzunlar, gün ilk Bostancı Gösteri Merkezi konserinde performans sergiledi. kar yağışı ve şiddetle mücadele Bostan’ni tam kapasite dolduran Ekin Uzunlar, tam not aldı. Uzunlar, rüzgar sesiyle gelen yedilerine yönelik, şarkı ve performansla sahnede neredeyse kuzeyı estirdi.

Ekin Uzunlar konserinde ilginç olay!  Mustafa Ceceli karda mahsur uzunca düet iptal oldu

Ekin Uzunlar’ın ilk Bostancı Gösteri Merkezi’nden yoksundu. Konuklar arasında Deniz Toprak da yer aldı. Düet şarkılarını seslendiren ikili müzikseverlerden büyük alkış aldı. Konser satış Mustafa Ceceli – Ekin Uzunlar düeti de satış. Ancak Mustafa Celi yoğun kar yağışı sabahı burada kalmak için gelemedi. Konser içinde Ekin Uzunlar ile görüntülü telefon konuşması gerçekleştiren Ceceli, Ekin Uzunlar ile telefonda düet yapmak büyük alkış aldı. Ekin Uzunlar için önceki olsun olsun iletirken, Ceceli konuştu: “Yolda olabilir gelemedim. Çoksın, aranızda çok tercih. “

Ekin Uzunlar konserinde ilginç olay!  Mustafa Ceceli karda mahsur uzunca düet iptal oldu

Karadeniz sahne performansında rock müziğinden geniş bir müziksever. Formayı öperek başına koyan Ekin Uzunlar, Trabzonspor’un bu yıl umut edebileceğini ve de Trabzonspor taraftarına bir şampiyonluk marşı vereceği müjdesini verdi. Müzikseverlere bir de konuşan Ekin Uzunlar, “Boyut biriyi ve kötü haberler var. Konseri uzatacağım bu iyi haber. Kötü olan koltuklarınız yatak oluyor. Kar yağışından dolayı bu hepimiz sabaha kadar buradayız.” Şekil esprisiyle, kahkaha tufanı estirdi. Ekin Uzunlar’ın Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki performansmüzikseverlerden tam değil.

Ekin Uzunlar konserinde ilginç olay!  Mustafa Ceceli karda mahsur uzunca düet iptal oldu

Ekin Uzunlar, karlı ilk konserin sonra, Bostan Gösteri Merkezi arabasında rampayı aşamayan aracını, denenmişle yola iterek evinin yolunu tuttu.

Haberler.com – Dergi

Mustafa Ceceli, Dergi, Haberler

Yorum yapın