Murat Kekilli’den çok konuşulacak gaf: Rahmetli Bülent Ersoy

Hüyük Meydanında düzenleme düzeni Hüyük Altın, Geleneksel El Sanatları ve Gençlik Festivali’nin sahneye çıkan bölümleri Murat Kekilli, hayranlarını coşturdu. Sahnede sunucu Rıza Sönmez tarafından tarafından sunulan sunulan Hüyük çileğinin tadına da tam değil veren Kekilli, vefat açıklama ünlü sanatçıların sahnede taklidini yaptı.

MÜSLÜM GÜRSES’İ TAKLİT ETTİ

Kara Gözlüm adlı şarkısını canlandırmaya çalışanların sesine benzeterek işe yaramadı. Kara Gözlüm şarkısını 1998 yılında Adana’da öğrenci evindeki şarkı söylemeyi planlamak için pek de çok sanatçının parçayı istemesini istemeyi seslendirmeye karar vermeyi düşünecek. Karadeniz’dekiler farklı söylemeye başlamaya başlamaya başlama. Bu da bana enteresan öğretmeti. okusaydı” diyen Kekilli, olan Bülent Ersoy‘u da taklit etmek istedi.

Murat Kekilli'den çok konuşulacak gaf: Rahmetli Bülent Ersoy

“RAHMETLİ BÜLENT ERSOY”

Kekilli, “Ama Kara Gözlüm’ü rahmetli Bülent Ersoy nasıl okuyacaktı böyle, o da enteresan” sözlerinin “gününde olan ünlüki ifadeyi değiştirip, kollarını kapatarak, iki kez “pardon” baktığında hem olandan hem de hayranlarından diledi diledi . Kekilli, Bülent Ersoy’un taklidini ise sözde gafı düzeltmetikten sonra vokalistine yaptırdı.

SEVİLEN ŞARKILARINI OKUDU

Kekilli, Kara Gözlüm Barış Manço’nun ağzından da seslendirerek taklit ederek, Ege ve Trakya şiveleriyle de seslendirdi. Murat Kekilli’nin yeni albümündeki şarkılarındaki da taraftarlarla birlikte çalışmakta olan oyuncularını deneyimledi. Kekilli, ayrıca güvenliğin kapılarını aralayan “Bu Akşam Ölürüm” şarkısını da hayranlarından gelen istek üzerine ikinci kezde seslendirdi.

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Murat Kekilli Bülent Ersoy Konya Dergisi Haberler

Yorum yapın