Murat Cemcir’den Ahmet Kural açıklaması! Murat Cemcir eski dostu Ahmet Kural hakkında son noktayı koydu

Murat Cemcir'den Ahmet Kural açıklaması!  Murat Cemcir, eski dostu Ahmet Kural'a son verdi

Murat Cemcir Ahmet Kural neden ayrıldı? Türk sinemasının sevilen ismi Murat Cemcir, samimi açıklamaları ve esprili kişiliğiyle yeniden gündemde. Ahmet Kural ile arkadaşlıklarının sona erdiği ve artık birbirlerini görmedikleri söyleniyor. Cemcir, “Ahmet’le yollarımızı ayırdık, bir daha karşıya geçmelerine gerek yok” diyerek bu durumu net bir şekilde dile getirdi.

MURAT CEMCİR’İN AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu, Kadıköy DasDas’ta sahnelenen ‘Override’ adlı oyunun galasına katıldı. Oyunla ilgili düşüncelerini ise şu şekilde dile getirdi: “Bambaşka bir deneyimdi, çok etkilendim.” Gösteri sanatlarına olan ilgisini ve yeni projelere açık olduğunu vurguladı.

GÜZELLİK SALONU SÖYLENTİLERİNE SON

Cemcir, son dönemde güzellik salonu açacağı yönündeki iddialara esprili bir yanıt verdi: “Güzellik salonu mu? “Aynaya bile bakmıyorum!” diyerek bu tür söylentilere son verdi.

Murat Cemcir'den Ahmet Kural açıklaması!  Murat Cemcir, eski dostu Ahmet Kural'a son verdi

MURAT CEMCİR AHMET KURAL NEDEN GÜÇLENDİ?

Cemcir, kırgınlıklarla ilgili kendi felsefesini de paylaştı: “Ben kimseye kızmıyorum, insanlar bana kızıyor, sonra geri dönüyorlar.” Eski arkadaşı Ahmet Kural ile aralarındaki durumu bu bağlamda değerlendirdi.

DAVET VE İLKELER

Murat Cemcir, davetlere katılıma ilişkin ilkelerini de anlattı. Davetlerde samimiyetin önemine vurgu yaparak, “LCV’ye davet edildiğim hiçbir yere gitmeyeceğim” dedi.

Murat Cemcir'den Ahmet Kural açıklaması!  Murat Cemcir, eski dostu Ahmet Kural'a son verdi

AHMET KURAL, MURAT CEMCIR İLE KAVAŞTI MI?

Ahmet Kural bu söylentilere son verdi. “Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece” adlı programda Murat Cemcir’e yaşadığı kırgınlığı içtenlikle anlattı. Ünlü oyuncu, “Murat Cemcir’e kırgın mısın?” diye sordu. Soruya şu şekilde cevap verdi:

“Uzun zamandır birbirimize kızgınız. Hiçbir sebep yoktur. Her zaman yanımızda kalmasını istiyoruz. Birlikte büyük bir başarıya imza attık. Onun bende emeği çok, benim de onda emeğim çok. Şu anda bir kırgınlık döneminden geçiyoruz. “Dostluklar ve arkadaşlıklar arasında böyle şeyler olur.”

Yorum yapın