Murat Cemcir, eski dostu Ahmet Kural’ı tek kalemde sildi: Yollarımızın kesişmesine gerek yok

Kardeş Payı dizisinin ardından Düğün Dernek, İşler Güçler, Aecek Şaşknız ve Çalgı Çengi gibi iddialı projelerde başrolü paylaşan Ahmet Kural ile Murat Cemcir arasındaki kırgınlıkta yeni bir gelişme yaşandı.

“AHMET SEVDİĞİM ESKİ BİR DOSTUM”

Katıldığı bir etkinlikte “Aramızda Kalmayın” muhabiriyle sohbet eden Murat Cemcir, uzun süredir kırgın olduğu Ahmet Kural hakkında şunları söyledi: “Aramızda hiçbir kırgınlık yok. Kimseye küsmüyorum, insanlar bana darılıyor. Ben öyle kalıyorum. Geliyorlar, barışıyorlar, sonra tekrar gidiyorlar. Ahmet gelmedi.”

Kural’ın kendisine WhatsApp üzerinden düğün davetiyesi gönderdiğini hatırlatan oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: “WhatsApp kullanmıyorum, bazı numaralara bakmıyorum. Engelleme yok. Ahmet çok sevdiğim eski bir arkadaşımdır. çok güzel maceralar yaşanır ve biter. Bundan sonra Ahmet Kural’la yollarımızın kesişmesi lazım.” “Hayır” dedi.

Murat Cemcir, kadim dostu Ahmet Kural'ı tek vuruşla sildi: Yollarımızın kesişmesine gerek yok.

AHMET KURAL NE DEMİŞTİ?

Ahmet Kural, geçtiğimiz aylarda Murat Cemcir’le yaşadığı kavgayla ilgili şunları söyledi: “Uzun zamandır birbirimize kızgınız. Bunun bir nedeni yok. Nedenin her zaman yanımızda kalmasını istiyoruz. Biz düşman değiliz. Birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun bende emeği var, benim de emeğim var.” Ondan çok var. Şu anda bir kırgınlık döneminden geçiyoruz. Dostluklar ve dostluklar arasında böyle şeyler olur. Konuşmadığımız için mesajla davetiye gönderdim. O da cevap vermedi. Bana üzüldü. Durumumuza üzülüyorum, bu yolculuğa birlikte başladık. Aniden sinirlenip harekete geçmek kolay değil. . Kimsenin nankör olmaması gerektiğini düşünüyorum. Biz başarılıydık, iyi insanlardık. Ne yazık ki şu anda birbirimize kızgınız. Bir gün barışıp konuşacağız. Biz düşman olacak insanlar değiliz. Nankör değiliz. Kapımı kimseye kapatmam. O zaten benim büyüğüm. Bu anlaşmazlıklar geçecek.

Murat Cemcir, kadim dostu Ahmet Kural'ı tek vuruşla sildi: Yollarımızın kesişmesine gerek yok.

Murat Cemcir, kadim dostu Ahmet Kural'ı tek vuruşla sildi: Yollarımızın kesişmesine gerek yok.

1710536895 793 Murat Cemcir eski dostu Ahmet Kurali tek kalemde sildi Yollarimizin

Murat Cemcir Ahmet Kural Dergi Haberleri

Yorum yapın