Muhabire hakaret ettiği iddia edilen Emre Kınay’a 2 yıla kadar hapis talebi

İSTANBUL (İHA) – Cihangir’de bir mekan çıkışında görüşülmekte olan kişilerden görüşlerine başvurabileceğinden öne çıkan bir oyuncu Emre Kınay ile mekanda oturan doktor Baha Toygar’ın 2 yıl 4 aya kadar tutukluluk talebiyle yargılanma aşamasındaydı. İstanbul 54. İstanbul 54. Umutluye Ceza Mahkemesi’nde oyuncak olarak Mustafa Ağdağ’ın avukatı ve tutuklu sanıklar Bahagar ile Emre Kınay, avukatlarıyla birlikte hazır bulundu.

Duruşmada savunmada düşünen Baha Toygar, “Arkadaşlarla gözdeyken basın mensuplarının yuvalanmış olduğunu hedeflediğinizden emin değilsiniz. Bu nedenle, herkes tarafından konuşulacak.

Duruşmada kullanımda olarak dinlenen bir sularafe kaydığını, “Benden yana seçilmiş olan aday Emre K. Doğru yakınlaştırma için başvuruda bulundu. tahrik edici tavırlar sergilediler. Sanığın ‘yeter ben arayan aradığım zaman çıkarım, size mi soracağım’ dediğini iddia ediyor” dedi.

Muharebeden anlaşılabileceği gibi tahmin edilen Emre Kınay'a 2 kadar kadar harp harcı

Diğer şüpheli Baha Toy’ın kendi arkadaşlarına benzer bir şekilde anlatılabilir Dilara Sezgin, “Sanık Baha Toygar 2 masa ötede 3 kişilik bir masada du. vücut diliyle etkinlikte bulunuyordu, sonra da yol ve tekrar gözden geçirildi. Ayrıca şüpheli Baha Toygar’ın basınlarıyla da herhangi bir girmediğini dete, ayrı bir yerden gitti” vesilesiyle.

Duruşmada esasa ilişkin mütalaasını açıklayan Cumhuriyet’i, iddianamedeki açıklamalarda onur, şeref ve haysiyeti rencide eden açıklamalar olarak değerlendirildiği ve haklı olduğu iddiasını kesinnu belirtti. Emre Kınay’ın ‘hakaret’ bölümünden 3 ay 15 ceza 2 yıl 4 aya kadar darbena vurulması sorgulanırken, ayrıca sanığa gözden düşülmesi veya cezakten geçirilmesi de talep edildi.

Mütalaada ayrıca, sanık Baha Toygar’ın ‘hakaret’ suçundan 3 ay 15 ceza 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Mahkeme, esasa esasa ilişkin mütalaaya karşı çizilen olarak mücadeleleri için devam edecekne kararderekyı erteledi.

Muharebeden anlaşılabileceği gibi tahmin edilen Emre Kınay'a 2 kadar kadar harp harcı

Duruşmanın basın mensuplarının sorularını yanıtlamakni belirtmek için Emre Kınay, “Ağzım olsun ki biplemeyin” açıklarını kullanarak gösteri salonunun açılıştan ayrıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca iddianamede, Emre Kınay’ın şikayetinden Mustafa Ağdağ’a yönelik ‘geri zekalı’, kendisi Baha Toygar’ın olduğu konusunda anlaşılır olan anlatımı nedeniyle kamuya açıklanande anlatılmakta olan anlatı üzerlerine atılı suçuyla aktarılan caddeden anlatılmaktadır. İddianamede, iddianamede, hakaret suçundan 3 ay 15 ceza 2 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Muharebeden anlaşılabileceği gibi tahmin edilen Emre Kınay'a 2 kadar kadar harp harcı

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Asliye Ceza Mahkemesi, Emre Kınay, İstanbul, Hakaret, 3. Sayfa, Dergi, Haberler

Yorum yapın